• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skórka penisa nie schodzi

pawlo414

New member
Już od dawna zaobserwowałem że nie mogę ściągnąć do końca skórki z penisa. Od góry naciąga mi się tak 2 do 3 cm a dolna część jest zrośniętą w okolicach dziurki gdzie sikam. Mam 12 lat, do jakiego lekarza się udać aby mi to wyciął i czy mam jeszcze przez ten problem szanse aby być płodnym?
 

Trolo

Well-known member
Słuchaj moim zdaniem skoro u góry schodzi, a u dołu piszesz, że jest przyrośnięta to dziurki którą sikasz, to chyba potrzebujesz trochę wyjaśnień, bo to od dołu to wędzidełko i naturalnie ono występuje i może Ci się wydawać, że jest przyrośnięte. Podczas codziennej kąpieli myj sobie penisa pod skórką i odciągaj ją. A jeżeli chodzi o lekarza to w twoim wieku na początku proponuje udać się do rodziców z pytaniem czy wszystko jest ok, bo oni powinni wiedzieć, a jeżeli chodzi o lekarza to na początku z rodzicem do Pediatry, który wypisze skierowanie do Urologa i później Urolog już na to popatrzy i zdecyduje.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czerwona skórka na penisie Inne 10
B Starta skórka na naplecie Inne 1
D Podwijająca się skórka. Po zabiegu obrzezania 6
S Wydłużona skórka napletka Stulejka 3
A Napletek = Stulejka? Oraz skórka Stulejka 4

Podobne tematy

Do góry