• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Sevolium na trądzik

kormak

New member
Witam wszystkich. Od dawna zmagam się z problemem trądziku. Nie mogę nawet zapuścić brody bo mam kiepski zarost ;) Zastanawiam sie nad kupnem serum na twarz sevolium. Do tej pory używałem głównie tańszych kosmetyków ze sklepów ale mam wrażenie,ze cera po nich jeszcze bardziej się pogarszała.
Czy ktoś może miał do czynienia z sevolium?
 

stkps

SPAMER
Zarost nie zawsze pomaga. Sam miałem trądzik na nosie oraz na czole a tam wlosów nie zapuszczę ( nie nie grzywka nie wchodzi w grę). Stosuje obecnie preparat o którym piszesz, jestem po pierwszszym opakowaniu i mozesz śmialo kupować. Cena nie jest taka tania ale jak sobie podliczę ile wczesniej wydawałem kasy na srodki,które nie dawały żadnego efektu to sevolium nie jest takie mało oplacalne. Efekt jest i to bardzo dobry, serum sprawia,ze na mojej twarzy jest zdecydowanie mniej pryszczy. Wprawdzie nie pozbyłem sie ich wszystkich bo nadal powstają ale nie ma juz takich wielkich czerwonych pól co wcześniej.
 

stonak

Member
No właśnie. Byłeś u dermatologa z problemem? Warto jest się wybrac chociaż antybiotyku nie polecma bo twarz szybko się do niego przyzwyczaja tak wiec praktycznie wszystkie środki z antybiotykiem działają jedynie przez krotki okres.

Sevolium świetne , też stosuję Bez recepty ale mi zasugerował to właśnie lekarz jak kuracja z retinolem nie przyniosła u mnie działania. Nakładam na twarz dwa razy dziennie z rana i wieczorem.Na początku trudno było mi się do tego przyzwyczaić ale działanie super. Skóra wyglada o wiele lepiej.
 

kormak

New member
Zdecydowałem się na kupno. Na razie stosuję serum pierwszy tydzizeń tak więc duzo nie mogę o nim napisać poza tym,że ma dobra konsystencję i całkiem fajnie się wchłania. Po miesiącu jednak postaram się napisac swoje doświadczenai oraz to czy pomogło czy nie.
 

Felek1

New member
Dobre doświadczenia mam z Aquaclin, używa się go miejscowo - to żel. Ma przede wszystkim działanie antybakteryjne, zwalcza problem od wewnątrz. Trzeba jedynie pamietac aby regularnie go uzywać, najlepiej tak dwa razy w ciągu dnia.
 

kormak

New member
Od września stosowałem Sevolim i muszę powiedzieć, ze super sprawa. Trądzik zredukował się niemal do zera. W sensie, coś tam delikatnie jeszcze widać, ale i tak jest to niebo a ziemia w stosunku do tego co było wcześniej.

Aquaclin stosowałem wcześniej i niestety nie pomógł ;/ A stosowałem zgodnie z zaleceniami na ulotce.
 

kamil171

New member
Jeśli to coś więcej niż trądzik z okresu dojrzewania i na prawdę tak Cię to męczy to umów się na wizytę do dermatologa i zapytaj o Izotec, to drogi lek i bardzo silny, ja musiałem co miesiąc robić badania krwi i moczu, żeby kontrolować pracę wątroby i generalnie jak mój organizm to znosi, niektórzy muszą przerwać kurację, tym bardziej że to dość nowy lek i wciąż trochę niebezpieczny.
 

botleka

New member
Na mnie też zadziałał świetnie - tylko Sevolium. Żadne gówniany Izotec, który nieudolnie reklamuje się w internecie i słaaaaabo działa. Sevolium zawiera naturalny sklad, jest bezpieczny. Po co żreć jakieś tabletki???
 

enzor

Member
Jest to jeden z kosmetyków na tradzik, których jest bardzo wiele. NIe twierdzę tutaj,ze jest zły jednak osobiscie cena tego preparatu mnie przeraża i z tego względu nie wiem czy bym się na niego zdecydował....Ale raczej nie.

Polecam bardziej leczenie od wewnątrz za pomocą odpowiednich preparatów antytrądzikowych:
po co ta reklama apteki internetowej?

Takich jak:
cynk
acne

Jeśli nic nie działa na trądzik to warto jest się również wybrać do dermatologa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mira

New member
No dokładnie, po co się truć tabletkami, ja nie biorę w ogóle tabletek!

O Sevolium słyszałam wiele pozytywnych opinii, nawet na portalu medme.pl. :) Obecnie jestem w fazie testowania :) Testuję już dwa tygodnie i jestem bardzo zadowolona - moje pryszcze zniknęły, co prawda nadal wyskakują nowe, ale jest ich zdecydowanie mniej ;)
 

Gruba_Ryba

New member
Moim synom (15 lat) kupiłem sevolium. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Dzieki temu dzieciaki uporały sie z problemem, nie musza łykac zadnych tabsów itd. Mają znacznie mniej pryszczy niż kiedyś i mniej czerwoną skórę na twarzy. Takie opakowanie starcza na dużo czasu. Myślę że warto.
 

pawlkowy

New member
no właśnie nie ma wiele kosmetyków na trądzik z takim składem. Wymień mi chociaż jeden, który zawiera ekstrakty z lukrecji i nagietka, cynk, wyciąg z drożdży. Kiedyś też myślałem, że wszystko to to samo ale warto zapłacić tę cenę, bo mi też bardzo pomogło i moja twarz wygląda teraz o wiele lepiej
 

martita1990

New member
zależy w jakim stadium jest trądzik, ja mam już taki stan, że domowe sposoby nie pomagają, czytam ostatnio o tym kremie Sevolium, czy może mi napisać ktoś czy jest od odpowiedni dla skóry wrażliwej i czy ogólnie warto? Nie chcę znowu wydać pieniędzy bez sensu
 

PatrycjaS

New member
zależy w jakim stadium jest trądzik, ja mam już taki stan, że domowe sposoby nie pomagają, czytam ostatnio o tym kremie Sevolium, czy może mi napisać ktoś czy jest od odpowiedni dla skóry wrażliwej i czy ogólnie warto? Nie chcę znowu wydać pieniędzy bez sensu

Ja choruję na trądzik różowaty od 5 lat i nic się u mnie nie sprawdziło jak Sevolium. Może dla tego, że jest naturalne i przyjazne dla skóry i środowiska. Myślę, że osoby skłonne do podrażnień i alergii mogą go spokojnie używać. Jestem tego żywym przykładem :)
 

Marian70

New member
Mam trądzik różowaty i szukam dobrego kremu. Zaczęła robić mi się narośl na nosie i ciekawi mnie to czy ten krem nie będzie za lekki na takie stadium?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Trądzik/krosta na mosznie Inne 4
M Trądzik u 18'latka Inne 20

Podobne tematy

Do góry