• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Seks i stulejka (wiem, ze to bylo!)

Destylator

New member
Witam, mam 17 lat i jestem posiadaczem stulejki... w sumie niewiem dokladnie jakiej bo podczas spoczynku 1/3 potrafie sciagnac skorki ale jak juz kolega jest nabrzmialy to juz trudniej ... ale nie o to mi chodzi.
Otoz, czytalem chyba wszystkie tematy na forum o seksie ze stulejka, jednakze nie bylo zadniej normalnej wypowiedzi. Pisza, ze boli, jeden tam kolega pisal, ze nawet seks oralny uprawial(podziwiam go) . Mam dziewczyne od niedawna i jeszcze nie planowalsimy seksu.. narazie tylko podchody itp ale chcialbym wiedziec(pytam tylko tych panow, ktorzy uprawiali seks ze stulejka) Jak to jest? zalozmy,ze condom mam juz zalozony, to wiadomo szparka jest no hm malutka.. to tak naprawde boli jak sie ten 1-szy raz wlozy penisa ze stulejka? i jak jest potem gdy juz jest w srodku? Wiem, ze trzeba zrobic porzadek z ta stulejka, czekam do 18stki i robie z tym porzadek !

Dziekuje za odpowiedzi, jezeli wogole beda!
Pozdrawiam Destylator.
 

Dyl4n

New member
hmm,w czerwcu zalozylem podobny temat, jestem posiadaczem stulejki calkowitej, niemoge zdjac w spoczynku jak i w zwodzie. To juz ci pisze jak to jest, gdzy zalozylem kondona na poczotku mialem male problemy z zalozeniem go ale dziewczyna mi pomogla hehe, gdy go mialem na sobie i ''wsadzilem'' nieczulem praktycznie nic, i niebylo duzego podniecenia, praktycznie to 1 raz nic nieczulem uprawialismy seks przez 2 godziny i niedoszedlem a ona potrafila dojsc kilka razy, ale potem przy kolejnych stosunkach bylo juz lepiej ( ale najlepszy seks to bez stulejki, tez czekam na moja 18 i lece do urologa ), a jak jestes w srodku to tego sie opisac nieda ;), uprawialem potem znia seks bez zabezpieczenia to napoczotku przy ''wsadzaniu'' bolalo ale jak bylem w srodku to bylo prze h.. zaje... hehe. tak ze odpowiedzialem na pytanka jak masz wiecej pytan pytaj smialo !!!
 

Destylator

New member
Takiej wlasnie odpowiedzi szukałem na tym forum! jasno i konkretnie bardziej chodzilo mi o to, jak juz jestes w "srodku" i wykonujesz ruchy to czy twoj interes zaczyna cie bolec . ale wielkie dzieki, teraz przynajmniej mam jakis komfort psychiczny hehe :) ale i tak tego swinstwa pozbyc sie musze!

Pozdrawiam
Destylator.
 

Dyl4n

New member
ja za miesiac mam 18 urodziny i w dzien urodzin prezentem bedzie pojsce do urologa, a co do ruchow to czujesz przyjemnosc nie taka jak bez stulejki ale czujesz... Ale niema takiego czegos jak dyskomfort wszystko jest cacy :)
 

Destylator

New member
No ja w grudniu hehe, po nowym roku do urologa! czym predzej, dzieki za odpowiedz, mysle, ze temat do zamkniecia chyba, ze ktos ma jeszcze ochote napisac swoj pierwszy raz ze "stulejka" :)
 

michal19912

New member
ja miałem plastykę częściową robioną
i powiem ci szczerze idź jak najszybciej z tym
a nie czekaj ja mam za 2 tygodnie 18 urodziny i poszedłem tydzien temu
stulejke wiedziałem ze mam od 3 lat ale mówiłem będę miał czas to zrobie
no i oczywiscie zrobiłem to tydzien temu zdecydowałem ze powiem mamie i powiedziałem podeszła do tego całkiem dobrze
poszedłem do lekarza rodzinnego ( lekarka ) zobaczyła dała skierowanie do chirurga ( szpital ) poszedłem nastepnego dnia czekałem 1h w kolejce ale nie poddałem się powiedział ze mam stulejkę lekką i mam iść szybko do ordynatora na zabieg się umówić poszedłem i mnie umówił na za 2dni no i w dzien zabiegu przychodzę ładne lekarki aż sam stał no ale co dałem rade
dostałem 3 znieczulenia bolały ale przecież facet jestem a nie baba
i do tego jedno znieczulenie słąbo działało z prawej strony i czułem ale dałem radę a i dziewczyna mnie zmusiła do operacji po stosunku
bo bolało mnie ( nie mogłem sciagnąć napletka ) ale załozyłem prezerwatywe i dałem radę z lekkim bólem na początku ale nic nie czułem zero doznań posuwałem ją 30minut ona doszła z 4 razy a ja ani razu bk ogólnie polecam ci to zrobić jak najszybciej
dzisiaj odsłoniłem napletek i mam pełno czegoś białego na żołędziu bo nie miałem jak go myć od 18lat prawie to się nie dziwie dzisiaj ładnie go umyłem i będzie git
 

kitson

New member
hmm panowie ale poco czekac do 18 ?
ja mam 16 lat miałem stulejke od 6 roku życia... Pozbyłem sie jej rok temu
Najlepiej pogadac z Mama albo isc do lekarza. Wiem moze latwo sie to mowi bo tez musialem to powiedziec . Wiem ze moze nie byc wam latwo ale nie ma na co czekac :) pozdrawiam
 

zgr3d

New member
Uprawiać stosunek z kobietą mając stulejkę? O Boże, chyba bym się porzygał :/ Syf jaki jest pod napletkiem, smród temu towarzyszący, współczuję takim pannom, co się na takie rzeczy zgadzają :/
 

Dyl4n

New member
a kto powiedzial, ze o tym wiedza, i to jest seks z zabezpieczeniem. I to ze tobie smierdzial jak miales stulejke nieoznacza ze kazdemu musi smierdziec...
 

takiktos

New member
Re:

zgr3d napisał:
Uprawiać stosunek z kobietą mając stulejkę? O Boże, chyba bym się porzygał :/ Syf jaki jest pod napletkiem, smród temu towarzyszący, współczuję takim pannom, co się na takie rzeczy zgadzają :/


przez kondom to chyba nie czuc zapachu i jak mialby sie ten syf przedostac - no chyba ze peknie guma ale wtedy to juz bedzie inne wieksze zmartwienie ;)
 

Krzys1

New member
Re:

Dyl4n napisał:
a kto powiedzial, ze o tym wiedza, i to jest seks z zabezpieczeniem. I to ze tobie smierdzial jak miales stulejke nieoznacza ze kazdemu musi smierdziec...

Nie obraź się, ale to świetnie oddaje Twoją dojrzałość. Trochę dziwne podejście.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
B Stulejka częściowa - seks Stulejka 2
T Stulejka całkowita a seks w prezerwatywie Stulejka 2
T stulejka a seks, kiedy? Stulejka 5

Podobne tematy

Do góry