• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Seks i masturbacja po obrzezaniu

acab93

New member
Re: Masturbacja??? Kiedy???

Czytałem kilka opinii z tego i innych forów i dużo ludzi pisało, że penis staję się twardszy i znacznie większy. Kilka miesięcy temu na innym forum gość zrobił zdjęcia przed i po zabiegu i z 15cm zrobiło się 17cm, pisał ze moze jest to spowodowane jakimś uciskiem i po zabiegu może napływać więcej krwi do penisa dlatego jest większy. :shock:
Czekam na kolejne opinie.

PS. do patryk9312: rocznik '93 skończyłem niedawno 20 lat
 

patryk9312

New member
Re: Masturbacja??? Kiedy???

acab93 napisał:
Czytałem kilka opinii z tego i innych forów i dużo ludzi pisało, że penis staję się twardszy i znacznie większy. Kilka miesięcy temu na innym forum gość zrobił zdjęcia przed i po zabiegu i z 15cm zrobiło się 17cm, pisał ze moze jest to spowodowane jakimś uciskiem i po zabiegu może napływać więcej krwi do penisa dlatego jest większy. :shock:
Czekam na kolejne opinie.

PS. do patryk9312: rocznik '93 skończyłem niedawno 20 lat

Erekcja zależy od momentu, samopoczucia i sytuacji, tak naprawdę największy członek jest podczas końcowego podniecenia przed wytryskiem więc wiesz :p
 

acab93

New member
Re: Masturbacja??? Kiedy???

A właśnie, z twojego opisu wynika że jesteś rok po obrzezaniu całkowitym. Jak to jest z seksem, faktycznie można dużo dłużej ?
Zastanawiam się czy będą potrzebne prezerwatywy typu Unimil Max Love, czy Durex performa które wydłużają stostunek.
Sorry, że tak pytam i drążę temat, ale w sumie kto pyta nie błądzi :D
 

patryk9312

New member
Re: Masturbacja??? Kiedy???

Nie wiem jak było przed, ale na pewno nie trwa to kilku minut i już, ale pozwala zaspokoić i siebie i partnerkę :p
 

krolmarcin

New member
2.5 tyg od zabiegu. Seks udany - co prawda bez szaleństw i orgazmu bo wszystko odbyło się delikatnie ze względów bezpieczeństwa, ale wszystko w swoim czasie. Wszystkie szwy rozpuszczone, krawędzie główki penisa w trakcie widocznych zmian - lekka opuchlizna na zewnętrznej stronie trzonu penisa nie przeszkadzała podczas zbliżenia. Zauważyłem trudności w zakładaniu prezerwatywy. Pierścień prezerwatywy uciska u podstawy penisa (podobno w tej sytuacji sprawdza się Durex Pleasure Max). Odnoszę wrażenie jakby członek nie osiągnął jeszcze swoich pierwotnych wymiarów (jego średnica doprawdy się zwiększyła się przez co odczuwam ucisk, ale na długości brakuje tych 2-3 cm). Podczas pierwszego etapu, który odbył się bez prezerwatywy odczułem, że wypłynął ze mnie preejakulant (wnioskuję bo odbyło się bez uczucia orgazmu, a erekcja nie uległa żadnym zmianom). Pierwszy seks po zabiegu należał do przyjemnych doświadczeń, to mnie podbudowało i uważam, że w krótkim czasie uzyskam już kompletną sprawność seksualną. Jedynym obciążeniem psychicznym na ten moment zostaje fragment zgrubienia skóry/obrzęk która minimalnie deformuję penisa przez co traci na estetyczności.
 

Mikr

New member
Nie będę zakładał nowego tematu to zapytam tutaj.

W piątek będę równy miesiąc po zabiegu, więc przydałoby się w końcu wyładować :D Zostały mi jednak jeszcze 3 rozpuszczalne szwy. Czekać aż wypadną czy nie powinny sprawiać problemu?
 

Jack Daniel's

New member
Tak czytam i czytam... i chciałbym jakąś średnią z tego wyciągnąć.
Generalnie zabieg planuję na 15-20 czerwca (najpierw szczepienie WZW B, potem sesja na uczelni). Jadę 1.5 miesiąca później na Woodstock na kawalerski. Starczy tyle czasu na wygojenie mam nadzieję? Bo chciałem nieco potestować sprzęt. Ogólnie goję się dość szybko, acz tylko powierzchowne rozcięcia, bo poważniejszych zabiegów jeszcze nie miałem.
 

krolmarcin

New member
Jeśli poddasz się dobremu fachowcowi, który cię nie "zharata" to 45 dni powinno ci spokojnie wystarczyć z palcem w dup... Mój interes goił się niecałe 3 tygodnie (bez żadnych krwawień, oponek i bolesnych nocnych wzwodów). Jedyne z czym się borykam to jeszcze częściowy krwiaczek, ale i to schodzi (maść arnikowa). W tym tygodniu minie miesiąc od zabiegu i mogę z ręka na sercu powiedzieć, że wracam do formy zarówno fizycznej jak i psychicznej.
 

Podobne tematy

Do góry