• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

sandały męskie wojas opinie

guntex

New member
Myślę właśnie, żeby sobie kupić sandały, ale nie mogę tych januszowych ubierać, bo od razu mnie coś bierze i sobie wyobrażam, że jeszcze czego i że niedługo dojdzie do tego, że będe sobie ubierał skarpetki. Dlatego wolałbym jakieś takie sandały w miarę normalne, z dobrego materiału. Powiedzcie mi proszę, co sądzicie o sandałach z wojasa w takim stylu
 

KAR0L

New member
Jak ostatnio widzę te pokazy mody to widzę, że janusze wyprzedzili swój czas, bo teraz na tych pokazach to wszyscy noszą skarpetki do sandałów. Osobiście uważam, że sandały są strasznie wygodne, ale faktycznie lepiej bez skarpetek xD Jeżeli chodzi o te sandały to są ok pod jednym warunkiem - że to jest skóra naturalna
 

m.michalsky

New member
Wyglądają bardzo dobrze - stylowe, ale mają jednocześnie coś ze "sportowości". Pamiętaj - przed zakupem postaraj się przymierzyć dany but, aby Cię nie obcierał i był wygodny.
 

idealowiec

New member
Normalne sandały takie jak każde, chociaż wojas generalnie ma dobre buty więc nie sądze by tutaj było inaczej. Ogólnie to pamietaj o jednej rzeczy: nie chodź w sandałach po górach, bo później trafisz na wykop :-D :-D :-D
 

guntex

New member
Jak ostatnio widzę te pokazy mody to widzę, że janusze wyprzedzili swój czas, bo teraz na tych pokazach to wszyscy noszą skarpetki do sandałów. Osobiście uważam, że sandały są strasznie wygodne, ale faktycznie lepiej bez skarpetek xD Jeżeli chodzi o te sandały to są ok pod jednym warunkiem - że to jest skóra naturalna

Na stronie swojej napisali, że jest ze skóry naturalnej, więc chyba wezmę sobie te sandały w takim razie
 

grz3g0rz

New member
Wyglądają na wygodne - zresztą niewygodne sandały to byłby najgorszy wybór, a tak jak kiedyś sobie przymierzałem u nich to były dobrze wyprofilowane, dobre szwy, nie niszczyły się za szybko. Ogólnie nie ma nic gorszego niż buty, które są źle wyprofilowane i zrobione z jakiejś marnej jakości materiałów
 

kamil171

New member
Ja w ogóle nie trafię sandałów, takie dla kobiet jeszcze okej, bo eksponują jak ktoś ma fajne nogi, ale dla mężczyzny chyba się nie przekonam, dużo lepsze są jakieś luźne buty na lato, espadryle lub wygodne mokasyny, moim zdaniem mężczyzna powinien zawsze dobrze wyglądać, a sandały na męskiej nodze nigdy nie wyglądają zachęcająco.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Męskie sprawy, czyli wyzwiska Męskie sprawy 24
K Feromony męskie Męskie sprawy 7
O Męskie ciało Męskie sprawy 4

Podobne tematy

Do góry