• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Męskie sprawy, czyli wyzwiska

Chcialbym tu podyskutowac nad tym jak facet sie pozali to go wyzywają. Czemu tacy jestescie? Skad to sie bierze? Z domu czy moze po prostu tylko u baby mozna szukac pocieszenia a chlop to powie ze spadaj na drzewo pajacu i pizdo.

Czekam na wyjasnienia bo nie czaje. Jak moj kolega nie dawal rady w szkole to mu pomagalem w lekcjach. Jak nie dawal rady na w-f to szkolilismy razem rzut oszczepem. Dla mnie drogą jest wspolny rozwoj.

A dla wielu wyzwiska, nie kumam tego. O co wam biega? Tzn nie wiem czy wam, ale tym co tak lubia cos tam mowic ze pizdy, cioty i geje.
 

Opalonykurczak

Active member
Kto wyzywa tutaj od pi*d ci*t i gejow?
Dalej nie wiem o co ci chodzi tutaj, moze spojrzysz tez na rzeczy pozytywne np ile osob chcialo ci pomóc i doradzało? Widze ze ty tylko potrafisz odebrac i zapamietac te zle rzeczy...
Ogolnie jak chcesz sie wygadac komus to sie idzie do specjalisty ktory sprobuje zrozumiec twoj problem i go przedyskutowac.
Sprobuj przeanalizowac swoj watek jeszcze raz i moze dostrzeżesz to że strasznie niezrozumiale opisywales wszystko.
 
Kto wyzywa tutaj od pi*d ci*t i gejow?
Dalej nie wiem o co ci chodzi tutaj, moze spojrzysz tez na rzeczy pozytywne np ile osob chcialo ci pomóc i doradzało? Widze ze ty tylko potrafisz odebrac i zapamietac te zle rzeczy...
Ogolnie jak chcesz sie wygadac komus to sie idzie do specjalisty ktory sprobuje zrozumiec twoj problem i go przedyskutowac.
Sprobuj przeanalizowac swoj watek jeszcze raz i moze dostrzeżesz to że strasznie niezrozumiale opisywales wszystko.
Tak 2 ludzi chcialo pomoc, 3 wyzwało, więc uważam że większość nie umie pomagać bo dla nich pomoc to wyzwiska. A to nie pomaga. Poszedłem po wódkę.
 
Ale i tak widzę gdzie odzew. Gdzie sie nauczyli te wyzwiska typu geje, pizdy itd. O co wam chodzi? w domu czy koledzy. Dajcie znac. Bo my co mamy problemy to nie chcemy wyzwisk, bo to nie pomaga.
 

Trolo

Well-known member
A można link do tematu gdzie owe wyzwiska się pojawiły, żeby wiedzieć w jakim kontekście to zostało powiedziane?
 

Trolo

Well-known member
No to ogólnie wyzwiska nie są uzasadnione, oznaka słabości, braku argumentów, strach przez uznaniem kogoś racji w kłótni albo siłowe przekonanie do swojej racji.
 
No to ogólnie wyzwiska nie są uzasadnione, oznaka słabości, braku argumentów, strach przez uznaniem kogoś racji w kłótni albo siłowe przekonanie do swojej racji.
Ja to nazywam brakiem kompetencji intelektualnych, ale czego się spodziewać po kimś kto używa słowa pizda lub pedał dla uzasadnienia racji? To zwykły robol. Putin by go chciał do wojny i tyle.
 

Opalonykurczak

Active member
Nadal nie widzę odpowiedzi czemu tylu mężczyzn woli wyzywać niż wspierać
Wniosek wyciągnales z dupy tak naprawde, bo dwie jednostki cie niby zwyzywały. Najlepiej zeby wszyscy cie glaskali po glowie jak dziecko?
Co do wsparcia to ja np po SWOICH doswiadczeniach widze bardzo duze na tym forum.
Wkladales chlopie penisa z szwami do kobiety pomimo zalecen zapewne lekarza to oczekujesz ze ci ludzie beda gratulowac?? Ty jestes po prostu odklejony momentami.
 

Opalonykurczak

Active member
Pogadaj z kims bardziej kompetetnym o swoich bólach i żalach. Jakas terapia ci na pewno nie zaszkodzi. Nie frustruj sie w taki sposób jak ten
Ja to nazywam brakiem kompetencji intelektualnych, ale czego się spodziewać po kimś kto używa słowa pizda lub pedał dla uzasadnienia racji? To zwykły robol. Putin by go chciał do wojny i tyle
 

cichy13

Active member
@barman1995 kochamy Cię wszyscy najchętniej weszlibyśmy Ci do dupy abyś był szczęśliwy. Szczere odpowiedzi? Odpuścimy bo się obrazisz, będziemy pisali tylko o tym jaki jesteś piękny. Weź ty ku*wa poszukaj jaj bo już inaczej się nie da pisać.
 
Wniosek wyciągnales z dupy tak naprawde, bo dwie jednostki cie niby zwyzywały. Najlepiej zeby wszyscy cie glaskali po glowie jak dziecko?
Co do wsparcia to ja np po SWOICH doswiadczeniach widze bardzo duze na tym forum.
Wkladales chlopie penisa z szwami do kobiety pomimo zalecen zapewne lekarza to oczekujesz ze ci ludzie beda gratulowac?? Ty jestes po prostu odklejony momentami.
Twoje zrozumienie sprawy jest ograniczone jak to debili co lubią wyzywać. 2 włożeniam, straszna sprawa. Spierdalaj.
 
Na chuj w ogóle tu wbijają te pedały? Ciągle sie pieklą? Spierdalać i się liżcie po jajach. Gówno mnie obchodzą wasze fantazje śmiecie xDDD

Albo dyskutujecie kurwa na temat albo wypierdalać. Czemu wyzywacie pedały?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry