• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 100 50,8%
  • Nie

    Votes: 97 49,2%

  • Total voters
    197

Trampek

New member
young21 napisał:
Ja mam prawie 21 lat i w pełnym wzwodzie mam 12 cm. Nigdy żadna dziewczyna przy mnie nawet nie stęknęła, ja się męczyłem ,a one "spały", nawet nic nie czuły. Jestem sam i będę sam tylko dlatego że mam 12cm ,a nie np. 15. I nie ważne że jestem dobrym człowiekiem i mam dobre serce, bo mam małego i jestem nikim w oczach kobiet.
Mam na tym punkcie ogromne kompleksy, które nie dają mi normalnie żyć, nie mogę nic robić, nie mogę nawet normalnie myśleć,bo cały czas mam w głowie to że mam 12cm i że nie umiem sprostać. Myślę o samobójstwie bardzo poważnie, bo przecież z takim małym to nie mam szans u żadnej. W stanie spoczynku mam 7cm i jest cienki, jak wyjdę z wody to ma 5cm i ledwo go widać. Zawsze jak to robiłem z dziewczynami to był jeden wielki luz i ani one nic nie czuły ani ja. Potem usłyszałem "masz małego" i zrywały ze mną. Dla mnie seks to żadna przyjemność, seks to ciężka praca podczas której ja cały czas myślę 'co tu zrobić żeby ona wreszcie stęknęła i poczuła go", cały czas myślę czy nie za mały dla niej czy ona coś czuje czy nie. Podczas każdego mojego ruchu myślę tylko o jej przyjemności ,ale ani ona nic nie czuje ani ja.
Jestem kaleką, jestem nikim ,jestem zerem i pora umierać.
Będę sam do końca życia tylko dlatego nie mam trzech centymetrów więcej.
Ja już się z samotnością pogodziłem ,wszystkie na sam widok od razu od mnie odchodziły i śmiały się ze mnie. Jedna nawet mówiła że jest dziewicą i jak tylko "go" zobaczyła ,to od razu "masz małego" a potem zerwała ze mną.
nawet nie wiem co to jest prawdziwy seks ,nawet nie wiem co to jest prawdziwy związek z kobietą, jestem zerem i umrę zerem, nienawidzę samego siebie i mam już kilka prób samobójczych za sobą, mam z tego powodu ciężką depresję ,mieszkam sam od czterech lat jestem zdany sam na siebie ,nie ma mi kto pomóc, wreszcie mi się uda skończyć ze sobą raz na zawsze. Bo po co ja się urodziłem skoro i tak 12cm to za mało i nie jestem w stanie sprostać nawet dziewicy i dlatego że mam 12cm jestem skazany na samotność i nie ważne jakim jestem człowiekiem "masz małego i spadaj".
Wiadomo że dla kobiet penis jest najważniejszy i nie ma się co oszukiwać i gadać jakieś głupoty o technice, o miłości, o uczuciach,bo rozmiar jest najważniejszy.A dziewczyn która mi mówi że nie patrzy na rozmiar to tylko dlatego żeby mnie nie ranić ,a swoje w duszy sobie myśli i zastanawia się co tu zrobić żeby ze mną zerwać.

Po co kobieta mieszka przed ślubem z facetem na tzw "okres próbny"? No właśnie po to żeby zobaczyć czy dobrze jej będzie z nim w łóżku i czy czasem nie ma za małego, tu właśnie o penisa chodzi i tylko o penisa. Penis to najważniejsza część ciała mężczyzny dla każdej kobiety. Facet może nie mieć nóg, rąk ,może być ślepy, głuchy i będzie miał piękną kobietę, ale jak ma małego penisa to jest stracony u wszystkich i czeka go długie i męczące życie w samotności. Wszystko dlatego że ma małego penisa- taka jest prawda. KAŻDA na to patrzy!!!!

I ja już unikam kobiet, robię wszystko żeby do niczego między nami nie doszło, żeby uniknąć ponownego wyśmiania. Odrzucam wszystkie na starcie. Podobno jestem przystojny, dziewczyny zwracają nam nie uwagę, ale z chwilą pójścia do łóżka wszystko się kończy. Dlatego teraz wszystkie ignoruję, olewam udaję żen ie widzę nie słyszę i traktuję je jak powietrze, a jak jakaś jest natrętna to od razu mówię jej "mam 12cm" i od razu mam ją z głowy.
Jak tylko pomyślę o seksie to aż się trzęsę, aż nie chce mi stanąć ze strachu.Albo stanie i zaraz opada. Ze strachu coś się we mnie blokuje i mogę mieć stosunek nawet 5 godzin bez przerwy aż całkowicie opadnę z sił i ona nie ma orgazmu i ja też nie. Teraz to już w ogóle nie mam kontaktów z dziewczynami bo ja je unikam, ostatni mój seks był jakieś 3 lata temu. I każdy mój seks jest jednorazowy, bo po tym jednym razie dziewczyna ode mnie odchodzi

A jak ktoś mówi "kocham cię" ,to ja się z tego śmieję.....gó..o nie miłość po prostu dobrze jej robi i już. Gdyby jej dobrze nie robił to już by go nie kochała. Chodzi o seks a nie tam jaką bzdurną miłość.Miłości nie ma. Jest tylko zwykłe zaspokajanie swoich potrzeb seksualnych i nic poza tym.A seks jest tylko dla przyjemności kobiety , to jej ma być dobrze, a facet ma się starać ma robić wszystko żeby była zadowolona, bo jak nie to ona odejdzie do innego. Seks to żadna przyjemność dla faceta.Podczas seksu cały czas trzeba myśleć o tym , żeby kobiecie było dobrze.

No tak dziękuję za taką radę, jedyny sposób żeby wreszcie zaspokoić kobietę to powiększyć sobie. A jak sobie nie powiększę to co?
Pewnie sama być mnie nie poczuła.
A "rozruchane" są w tych czasach wszystkie, nawet 13-to latki. Teraz już dziewic z ciasnymi pipkami nie ma, chyba że w przedszkolu. Teraz 15-tki to doświadczone kobiety po przejściach z pipami jak worek.

Facet który ma 12cm ma żonę i ona go tak kocha.... jasne!!! bo ma kasę, super brykę i wysoką pensję!!!!
I pewnie wielkie rogi, o których nawet nie wie.

Ja podczas seksu całowałem ,lizałem, dotykałem wkładałem palce, wkładałem całą dłoń i nawet nie stęknęły.

Napisze cos bo tematow takich tu jest wiecej

1.Po pierwsze nie rozpaczac ludzie maja rozne problmy i sobie z nim radza
2.Sa techniki ze mozna wydluzyc tylko po co - sa niskie male kobiety ktorym tio bedzie przeszkadzac -chcialbys zeby czuly i nie wybraly Cie bo masz za duzego :D
3.Radze pojsc taki m osobom do psychologa lub poczytac ksiazki o psychologii chociaz problem jest nieistotny jesli kobieta kocha
wazniejszy jest problem zebys woguule mogl miec dzieci np
4. Minie pare lat i zmienisz sie jak kazdy tutaj a te problemy stana sie smieszne -zapwniam Cie
5. Ostatnie seks nie jest obowiazkowy to samo z masturnacja sprobioj wyobrazic sobie ze nie tego nie robisz i po krzyku ....a i ni emusisz byc z jakakolwiek kobieta ..przez nawet kilka lat i wtedy papatrzysz na wszystkio z innej strony 8)
 

DJP

New member
Mógłbym napisać tu śliczny esej na temat przypadku young21 i podobnych. Ale po co? On sobie wmówił że tak jest i nie będzie przyjmował żadnych argumentów podważających jego teorię na temat kobiet, seksu i miłości.
Z takimi ludźmi już tak jest. Choćby mu się tu najsensowniej wypowiedział Lew-Starowicz on i tak będzie woła uwierzyć komuś z (sic!) kafeterii...

Z pełną życzliwością radzę Ci, przejdź się do psychologa. Dobrze Ci to zrobi jak sobie z kimś pogadasz.

PS Miałem nie pytać bo to bez sensu ale nie wytrzymam... Skoro one zawsze tak uciekały na widok Twojej pyty, to na jaką cholerę lazłeś z nimi do łóżka od razu?
 

DJP

New member
Mocne słowa jak na kogoś z małym penisem.

Z różnych rzeczy których mi Bozia poskąpiła to akurat mózgu najmniej. I dzięki temu mam szansę nie zmarnować sobie życia przez niespełna 5 calowy problem.

Zrób coś z sobą. Idź do psychologa, zostań księdzem dołącz do RDC albo załóż koła wsparcia, cokolwiek. Ale przestań użalać się nad sobą i utwierdzać podobnie głupich jak Ty że przeciętna długość penisa to problem życia a kobietom zależy tylko na pieprzeniu (od pieprzu żeby nie było że wulgaryzm).
 

Mały_94

New member
Ja bym się cieszył jak bym miał 12cm wacka i średniego w obwodzie
mam 15 lat i mój ma miarę 6cm a w wzwodzie 7, a cieniutki jak u małego dziecka normalnie nie wiem co z nim zrobić, aby był większy
po prostu mam przeje***e :(
 

Mały_94

New member
jak nie urośnie do 20 roku życia to go powiększe (nic do stracenia nie mam) , ale może też zacznę stosować maści i tabletki ponoć działają
 

tmk

New member
Mały_94 napisał:
jak nie urośnie do 20 roku życia to go powiększe (nic do stracenia nie mam) , ale może też zacznę stosować maści i tabletki ponoć działają
Owszem masz, zamiast 7 możesz mieć 0 :shock:

:wink:
 

DJP

New member
Żeby zdecydować się na taką operację trzeba być desperatem bo efekty są niewielki a ryzyko jest spore. O kosztach i bólu nie wspominam.

Tabletki przynajmniej nie zaszkodzą. Wato wiedzieć że takie pseudoleki rejestruje się jako "suplement diety" (tak jak np preparaty witaminowe) co oznacza, w pewnym uproszczeniu, że producent musiał udowodnić że specyfik nie jest niebezpieczny dla zdrowia. Ale o to czy to działa czy nie już nikt nie pyta, w przeciwieństwie oczywiście do prawdziwych leków.
To teraz zastanówcie się czemu rejestruje się jako "suplement diety" a nie lek.

Można mieć małego penisa i szczęśliwe życie ale widzę że wielu z was jest na dobrej drodze do prowadzenia nieszczęśliwego ze średnim.
 

stasiek49

New member
Chyba zamkne ten temat bo co strona to placz i lament. Najskuteczniejsza metoda powiekszenia penisa? Chirurgiczna. Co nalezy zrobic? Skontaktowac sie z lekarzem. Skontaktowac sie z lekarzem a nie siedziec na forum i plakac jak baba.
 

DJP

New member
Stasiek, zamknij. Temat został wyczerpany a niektórzy tutaj i tak nigdy nie zrozumieją że tak jak rozmiar nie ma znaczenia tak nie bardzo da się coś z nim zrobić.

Operacja to jedyny skuteczny sposób na zwiększenie rozmiaru, chociaż głównie w zwisie.
 

DJP

New member
16-17?? Skąd Ci to przyszło do głowy?
Mam coś koło 13-14 bardziej.

Nawet jak są śmieszne to nie potrafisz ich odbić.
 

forest

New member
ja mam 17 cm, i moja partnerka powiedziała że gdyby był dłuższy to bym sobie go pchał w kaloryfer :lol:

qbazzz radze zaprzestać oglądania takich rzeczy :wink: [/quote]
 

tymoteusz

New member
panowie któryś napisał w 22 stronie bodajże ze ma bardzo małego cos ze 6 czy mniej... to moze byc schorzenie. mam kolegę któremu nie rósł penis. jego matka w pore zareagowała (bo to bylo jak jeszcze chodził do podstawowki) i poszedl na zabieg. i teraz mu juz rosnie... zauważyła to bo jak sie kapal wspólnie z bratem w wannie zauważyła różnice znaczną...
 

saw

New member
Ja mam kompleksy z troche innego powodu...nie długość i grubość bo te odpowiednio w spoczynku - 6-10, w zwodzie 14.5 około, grubość 13.5 i to mi odpowiada, tylko najbardziej mi przeszkadzało to że jestem obrzezany od 6 roku życia i wstydze sie tego najbardziej.
 

saw

New member
no...chodziło mi o to że kiedyś nie byłem na tyle świadomy by wiedzieć dlaczego mój penis jest inny niż od kolegów i dlatego wstydziłem się przed innymi. Bo każda forma inności mogła być wyśmiana. Teraz moja świadomość na ten temat jest inna
 

forest

New member
zgr3d napisał:
saw napisał:
chodziło mi o to że kiedyś nie byłem na tyle świadomy by wiedzieć dlaczego mój penis jest inny niż od kolegów
Czyli, że pokazywaliście sobie jajca? :)

Penis nie służy do oglądania tylko do robienia siku i dostarczania kobiecie przyjemosci ,jesli ktoś uważa inaczej niech rzuci kamieniem w okno :D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
G Rozmiar penisa Inne 12
M Rozmiar penisa Inne 3
O Prącie pogrążone + rozmiar penisa Obrzezanie 4
D Jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa? Inne 1

Podobne tematy

Do góry