• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rok po zabiegu plastyki

Maskonur

Active member
Witam, w zeszłym roku miałem zabieg plastyki napletka ze względu na stulejke, niestety tydzień po zdjęciu szwów dostałem gorączki, częstomoczu i obrzęku cewki moczowej, urolodzy leczyli mnie na zapalenie gruczołu krokowego jednak nieskutecznie, dolegliwości utrzymują się do dzisiaj chociaż są mniejsze.

Myślę nad poprawka zabiegu, obecny urolog do którego chodzę twierdzi że poprawka może mi pomóc i proponuję obrzezanie staplerem.

Tu kilka zdjęć jak to obecnie wygląda.


 

Maskonur

Active member
Witam, odświeżam swój temat bo często dokucza mi zaczerwinie napletka widoczne na zdjęciach, pojawia się z prawej strony i powoduje lekki dyskomfort zwłaszcza przy wzwodzie.

Gdy pojawia się wzwód to dyskomfort się zwiększa, pech jest taki że gdy idę do urologa to zaczerwienienia nie ma, teraz we wtorek pokaże mu te zdjęcia.


Wydaje mi się, że pozostawiona wąska cześć napletka powoduje ucisk i podrażnianie skóry przez co robi się zaczerwieniona.

Co sądzicie, czy jakieś maści na to wystarcza czy trzeba będzie robić poprawkę zabiegu?
 

Maskonur

Active member
U mnie jeszcze występuje dyskomfort przy wzwodzie i wzwód szybko opoda i jest niepełny, pozatym po wytrysku pojawia się obrzęk cewki taki jak na zdjęciach powyżej.
 

Maskonur

Active member
Jak narazie to unikam wytrysku, od maja, we wtorek idę z tym zaczerwienieniem do dermatolog i do urologa bo myślę że poprawka zabiegu mi pomoże.
 

Maskonur

Active member
Gdy dochodzi do wzwodu to zaczyna się dyskomfort i wzwód opada, czasem zdarzają się poranne wzwody pełne. Ogólnie to ciężka sprawa w moim przypadku, od 1.5 roku szukam przyczyny i nic, urolodzy leczyli mnie na zapalenie prostaty ale bez skutecznie.
 

Maskonur

Active member
Idę do doktora Jakubowskiego z Krakowa, widziałem tu na forum kilka relacji z jego zabiegów, tylko to nie były zabiegi poprawkowe. Zobaczę co mi powie na wizycie. I mam nadzieję że da się zostawić jak najwięcej napletka wewnętrznego, w sumie to zwężenie mam w miejscu napletka zewnętrznego.
 
  • Like
Reactions: AGv

Pacjęt

Member
Idę do doktora Jakubowskiego z Krakowa, widziałem tu na forum kilka relacji z jego zabiegów, tylko to nie były zabiegi poprawkowe. Zobaczę co mi powie na wizycie. I mam nadzieję że da się zostawić jak najwięcej napletka wewnętrznego, w sumie to zwężenie mam w miejscu napletka zewnętrznego.
Mam do Ciebie pytanie...robiłeś zabieg u doktora Jakubowskiego z Krakowa?
Jeśli tak to jakie efekty? jak to oceniasz po czasie?
 

Podobne tematy

Do góry