• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rekonstrukcja żołędzi, nieudany zabieg

Marcin27

New member
Hej wszystkim,
x lat temu przeszedłem zabieg usuwania grudek perlistych prącia, wykonany przez urologa przy okazji innego umówionego zabiegu. Twierdził, że potrafi to wykonać, finalnie okazało się, że robił to chyba pierwszy raz,. Metodą elektrokoagulacji opalił zbyt głęboko żołądź, czego skutkiem była utrata jego "okrągłego" kształtu i wygląda po prostu źle, widoczne są ubytki.

Czy istnieje jakiś zabieg rekonstruujący kształt żołędzi, mogący przywrócić dawny wygląd? W obecnie szalonym świecie z kobiet robią facetów, to może i to da się uratować? :geek: Czy ktoś miał podobny problem i jakoś go rozwiązał? Obecnej partnerce to nie przeszkadza, ale dla mnie stanowi ogromny kompleks. Gdyby jednak coś się posypało, trzeba otworzyć się przed inną - wolałbym się ubezpieczyć na taką sytuację i poddać się zabiegowi, jeśli taki istnieje.
Pozdrawiam.
 

olekf646

Active member
Pokaż jak to dokładnie wygląda,z bliska i ogólny widok żołędzia,może nie jest żle,jestem ciekawy,no i mów u kogo to robiłeś żeby ostrzec innych
 
Ostatnia edycja:

ks4s

Member
Ubytki w jakim sensie? Chyba to mało możliwe. Może za mocno "wypalił" niektóre miejsca i występuje jakaś nadwrażliwość, może ranki nie chcą się zagoić odpowiednio. Jakbyś miał bytki tak zwane jakieś w żołędzi to myślę, że ból byłby nie do zniesienia.
 

olekf646

Active member
Dziwne, jakby ci wyciął po bokach, ogólnie nie wygląda to jakoś źle,prawie tego nie widać,we wzwodzie pokaż z różnych stron,no i kto to robił,bo dalej nie mówisz?
 

olekf646

Active member
No widać to ale nie jakos bardzo to deformuje, musiałbyś poczytać czy się da coś z tym zrobić, ale ja w to nie wierzę, tego partacza się pozwać powinno, żeby ludzi nie kaleczył, ważne że penis działa i nic cię nie boli, to defekt kosmetyczny bardziej, no bo możesz zaspokoić kobietę i siebie,tragicznie to nie wygląda, że ktoś miałby się tym przerazić albo brzydzić tego,ja bym mówił dziewczynie nowej że była była tak pojebana że mi odgryzła fiuta kawałek z podniecenia🥴
 

Marcin27

New member
Haha 😆 też myślałem nad wymyśleniem jakiejś historii, ale najlepiej to chciałbym się tego defektu pozbyć, przynajmniej go zmniejszyć. Teraz już za późno na pozwy, ale może chociaż czytający forum zrezygnują z usług tego pana.
 

olekf646

Active member
No tak,normalnego fiuta masz a że kawałek tam odgryzła jakąś pierdolnięta cipa to już jebać, swoją drogą miałem też jakiś czas temu usuwanie grudek,nawet nie wiedziałem że można takie coś odwalić,może jakiś chirurg plastyczny co się zajmuje medycyną estetyczną by coś doradził,popytaj,podzwoń,może jakieś forum chirurgii plastyczno urologicznej znajdź,gdzie gadają i jakichś rekonstrukcjach,bo ja się nie znam kompletnie więc mowie to jako laik,a może da się coś zrobić
 

Podobne tematy

Do góry