• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kacper123

New member
Witam, 2 tygodnie temu miałem zabieg częściowego obrzezania oraz lekarz oznajmił, że wędzidełko jest zbyt krótkie. Całość goi się całkiem nieźle, mam jeszcze praktycznie wszystkie szwy, za kilka dni udam się na ich zdjęcie. Niepokoi mnie jednak wzwód. Powstrzymuję się od masturbacji oraz seksu, jednak samego wzwodu momentami nie jestem w stanie powstrzymać. Chodzi o to, że podczas 'maksymalnego' wzwodu, czuję duży ucisk, dodatkowo, widzę że podczas erekcji penis się mocno przekrzywia, wygląda to tak, jakby żołądź była 'za ciężka', gdy leżę na łóżku i mam wzwód, penis nie stoi lekko nad powierzchnią podbrzusza tylko się na nim kładzie. Zastanawiam się czy problemem właśnie nie jest to węzidełko, minęły co prawda dopiero 2 tygodnie, ale czytalem posty ze niektorzy po tym okresi probowali masturbacji czy seksu, a ja mam problem z samym wzwodem.. Być może lepiej będzie po ściągnięciu szwów?
 

Trolo

Well-known member
Mocne wzwody mogą spowodować nawet rozejście się rany, a to spowoduje długie gojenie. Proponowałbym do momentu wyjęcia szwów ograniczać mocne wzwody.
Ucisk owszem może być, bo to obrzezanie częściowe więc po wyciągnięciu szwów pozostaje praca nad miejscem szycia w postaci rozciągania, żeby zmniejszyć ucisk.
 

Kacper123

New member
Faktycznie już kilka dni od napisania tego posta wzwody nie były bolesne, nie wiem czy skóra tam się odpowiednio rozciągnęła (?) czy może wystarczyło kilka razy zacisnąć zęby gdy bolało, w każdym razie po 16,17 dniach można powiedzieć że było już wszystko w porządku. Niestety złamałem sie przy masturbacji po 20 dniu, ale szczęśliwie nic się nie stało
 

Buos

Member
U mnie po częściowym obrzezaniu okazało się, że wędzidełko jest za krótkie. Jak pojawiły się wzwody, to jakby mi ktoś igłę wbijał. Skończyło się drugim zabiegiem i usunięciem wędzidełka niestety tu chyba ciężko znaleźć inne rozwiązanie jak skalpel, a eufemistycznie używane przedłużenie jest de facto usunięciem, z ewentualnym zostawieniem resztek, zależnie od umiejętności krojącego. Zobaczysz jak to będzie u Ciebie. Życzę, żeby jak najlepiej.
 
Do góry