• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rady po obrzezaniu calkowitym

Adam35

New member
Bedziesz zyl. Daj mu czasu i najwazniejsze zdejmij opatrunek juz. Wiwm ze przy oponce goi sie troszke dluzej. Jaki miales zabieg? Calkowity czy czesciowy usowany? Podziel sie zdjeciami to sie osadzi czy sie ladnie goi
Opatrunek zmieniałem pierwsze 3 dni, dziś jest 9 dzień po zabiegu. W końcu przespałem dobrze noc, bo wcześniej erekcje nocne były strasznie bolesne (tak jak mówił lekarz), w dodatku delikatnie wtedy krwawiło w okolicy szwów i wedzidelka. Miałem obrzezanie całkowite z usunięciem wędzidełka.
 
Dla tego radze sciagnac opatrunek i erkcje mina. Ale staraj sie omijac erekcji. W razie ich wystapienia przykladaj zimny kompres. Ja jestem juz 5 dzien po zabiegu i erekcje wystepuja normalnie tez jeszcze czuje ciagniecie za szwy ale juz jest ok nic nie krwawi ani nie boli 😉
 

Adam35

New member
Dzięki 😊 Czyli według Ciebie jak na 9 dzień po zabiegu jest dobrze? Oponka się zmniejsza każdego dnia, wcześniej był siny ale już ten siny krwiak znikł.
 

chastu94

Member
Witajcie!

Wczoraj jednak się nie odważyłem, ale dziś już tak! I powiem Wam, że nawet nadwrażliwości nie czuję zbytnio, tyle co trochę szwy uwierają, ale to raczej dyskomfort niż ból. Nawet wsiadłem za kółko, 5 dni bez fajek też nie należało do najłatwiejszych 😁

Dzięki Mirosław za dobre rady, dzięki Tobie wróciłem do żywych <3
 
Witajcie!

Wczoraj jednak się nie odważyłem, ale dziś już tak! I powiem Wam, że nawet nadwrażliwości nie czuję zbytnio, tyle co trochę szwy uwierają, ale to raczej dyskomfort niż ból. Nawet wsiadłem za kółko, 5 dni bez fajek też nie należało do najłatwiejszych 😁

Dzięki Mirosław za dobre rady, dzięki Tobie wróciłem do żywych <3
Mowilem ze bedzie dobrze 😄 dyskomfort jeszcze troszeke potrwa ale tez minie z czasem
 

Podobne tematy

Do góry