• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

[PYTANIE]Stulejka Częściowa stosunek

Kamilos42

New member
Witam,
mam do was takie pytanie, ponieważ mam stulejkę częściowa czyli mogę zdjąć napletek w stanie spoczynku, lecz podczas erekcji 1/3. Czy podczas seksu nie będzie mi to przeszkadzało, stosunek odbędzie się jutro kiedy przyjedzie do mnie moja dziewczyna, wszystko bedzie w prezerwatywie, czy jeśli nawilżę pochwe jakąś oliwką to będzie sprawiało mi ból, mam 18 lat,
ps. tak wiem w następnym miesiącu idę na zabieg :)
 

szymon1

New member
A po co sie z tym spieszyc, cale zycie przed toba. W im bardziej lepszym stanie oddasz swoj sprzet chirurgowi tym byc moze wiecej opcji bedziesz mial plastyka/obrzezanie. A jak ponadrywasz cos albo jeszcze w da sie jakis stan zapalny to potem bedzie moze problem. Daj sobie na wstrzymanie, jak sie widujecie zadko to na pewno macie tez duzo tematow do przegadania, nie masz innych pomyslow na mile spedzenie czasu ze swoja dziewcznya jak tylko wspolzycie;)?
 

Klaus1

New member
A po co sie z tym spieszyc, cale zycie przed toba. W im bardziej lepszym stanie oddasz swoj sprzet chirurgowi tym byc moze wiecej opcji bedziesz mial plastyka/obrzezanie. A jak ponadrywasz cos albo jeszcze w da sie jakis stan zapalny to potem bedzie moze problem. Daj sobie na wstrzymanie, jak sie widujecie zadko to na pewno macie tez duzo tematow do przegadania, nie masz innych pomyslow na mile spedzenie czasu ze swoja dziewcznya jak tylko wspolzycie;)?

Ma 18 lat... Wiadomo ze chlop chce :)
 

cultus

New member
Też to przerabiałem , jak jest dziewicą to nie masz większych szans , chyba , że masz jakiegoś malutkiego ptaszka . Normalny penis nie da rady , będziesz czuł ciągnięcie , napletek zejdzie z żołędzi i po erekcji . Poczekaj jeśli nie chcesz się skompromitować . Ja jestem po zabiegu , miałem podobny przypadek do Twojego , wiem , że będzie Ci ciężko się zabawić :rolleyes: dziś czwarty dzień po obrzezaniu , penis spuchnięty i wygląda nieciekawie , ale jeśli się zagoi wiem ,że będę dobrym kochankiem ;D Poczekaj do zabiegu , za dwa miesiące jak ruszysz sprzętem po regeneracji mała nie da Ci spokoju ;D
 

Podobne tematy

Do góry