• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie po zabiegu

rhymes

New member
Witam, wczoraj miałem zabieg obrzezania częściowego i wydłużania wędzidełka z czego się bardzo cieszę że w końcu się przemogłem i poszedłem z tym do lekarza, każdemu polecam to samo! :)
Mam pytanie odnośnie szwów, lekarz nic nie mówił a ja zapomniałem zapytać bo byłem w lekkim stresie i teraz nie wiem czy moje szwy są rozpuszczalne czy nie, ale chyba skoro lekarz nie wspomniał nic abym przyszedł na zdjęcie szwów, więc chyba powinny wypaść same ?
Drugie pytanie czy delikatne ślady krwi na opatrunku np. po nocy :D to normalna sprawa? ze szwami wszystko chyba ok, nie wyglądają na rozwiązane.
Pozdrawiam :)
 

grzechu1990

New member
Czesc
Gratulacje ze sie przemogles. Niestety nie wiem jak ci pomoc ze szwami to jesli chodzi o krwawienie to u mnie po obrzezaniu rownież pojawiała sie delikatnie przez max 3 dni i pozniej juz nic. Na noc zakładam sobie ciasniej opatrunek aby nie szalał jak byk na rodeo.. :) i jest spoko tak juz 12 dzien.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Krew to norma, byłeś krojony, czego się tu spodziewać? :)
a zazwyczaj się już zakłada samorozpuszczalne, zobaczysz czy Ci zaczną wypadać. Jak do 14 dni nic nie ruszy, a powinno już sporo wypaść, to idź do przychodni i ci zdejmą :)
 

rhymes

New member
Cześć jestem 5 dzień po zabiegu, od góry wszystko się ładnie zaczyna goić, za to z drugiej strony przy niektórych szwach pojawiły się jakby "bańki" z chyba ropą takie kulki nieco zółtawo-białe, jak sobie z tym radzić? co do higieny to po każdym oddaniu moczu psikam octeniseptem, przemywam delikatnie wodą z mydłem 2 razy dziennie, opatrunek zmieniam raz lub dwa razy dziennie.
Proszę o pomoc
 

Klaus1

New member
Skoro dbasz o higiene to daj sobie czas. Na razie sie nie przejmuj. To najtrudniejszy okres, swiezo po zabiegu, akurat twoj organizm moze reagowac w ten sposob. Poczekaj do 2 tygodni i wtedy mysle ze mozna pomyslec co dalej.
 

Podobne tematy

Do góry