• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie po zabiegu

Adams96

Member
No własnie 10 dni a wygląda jak by było całe zagojone, tylko szwy zostały i minimalne strupy, od 2 dnia nic nie krwawi
to daj jeszcze 3 dni i możesz zacząć próbować, jeszcze dla pewności skonsultuj się z swoim lekarzem jeśli miałeś prywatnie a jeśli nfz to chuj próbuj powoli ale obserwuj sytuacje
 

49835298

Member
Jak się pozbyć tych szwów? myslicie ze 12 dni to za szybko? Wygląda na zagojone... moczyć przez 20 min w wodzie czy ucinac nozyczkami i wyciagać?
 

Adams96

Member
Jak się pozbyć tych szwów? myslicie ze 12 dni to za szybko? Wygląda na zagojone... moczyć przez 20 min w wodzie czy ucinac nozyczkami i wyciagać?
Szczerze mi dopiero od 3 dni zaczynają schodzić, a jestem teraz 2 tyg od zabiegu, możesz próbować je moczyć, tylko patrz czy aby wszystko jest zasklepione
 

nope

Well-known member
Mi to sie szczerze wydaje ze to moczenie nie ma znaczenia na to czy te szwy beda wypadac czy nie xd jak są rozpuszczalne to organizm je rozpuszcza
 

49835298

Member
Gdy nie założę opatrunku to żołądź a w szczególności ujście cewki moczowej przykleja mi się do bielizny. Jak z tym sobie poradzić? Chciałem już trochę pochodzić bez opatrunku ale wolę odklejać opatrunki niż bielizne bo wystarczy opatrunek namoczyć i ładnie zejdzie.
 

MKD

Active member
nic nie poradzisz, przejdzie z czasem. Tez przez to przechodzilem. Kladlem na cewke kompres z gazy i go odklejalem a nie bielizne
 

Podobne tematy

Do góry