• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie - po zabiegu

tryku91

New member
Witam czy po zabiegu moge sobie pozwolic na np. caly dzien jazdy w samochodzie, normalne funkcjonowanie czy raczej bede musial to przelezec ? Prosze o szybka pomoc jutro mam zabieg i nie wiem czy nie zmienic jutrzejszych planow.

Pozdrawiam
 

norrec

New member
Od razu, to tak średnio raczej....Chociaż ja po 2 godzinach już wracałem do domu samochodem...szczerze tak średnio się czułem jak na prowadzenie samochodu. Zaleca się aby nie prowadzić....tym bardziej cały dzień...Lepiej odpocząć a plany przełożyć na nastepny dzień
 

bezczel

New member
Jeżeli tylko wędzidełko i bez środków anestezyjnych, a tylko po znieczulenu miejscowym to myśle ze nie powinno byc takiego problemu jak przy chociażby częściowym obrzezaniu itp.
Osobiście bym sie nie pisał na całodzienną podróż. Troche ryzykowne chociażby jeżeli coś sie stanie np. pójdzie szew albo coś i zalejesz się krwią. Różnie bywa. Decyzja należy do Ciebie.
 

tryku91

New member
Dzieki za rady, wszystkie plany odłozyłem na po weekendzie. Jestem juz po zabiegu, narazie wszystko wydaje sie ok :)) a ja kuruje sie w domu. Dzieki i pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry