• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie odnośnie szwów

Klyczek

New member
Witam, chciałbym zapytać czy te szwy są rozpuszczalne? Jak dla mnie to przypominają zwykłe szwy nie rozpuszczalne, zaczynają wypadać jednak te co wypadły nie wyglądają jakby były w jakikolwiek sposób rozpuszczone. Pytam iż w 2 miejscach wrosły one pod skórę i trochę się boję, że będzie trzeba je wyciąć. Lekarza twierdził, że są rozpuszczalne jednak nie wyglądają na takie.
 

mati12

Well-known member
2 miesiące i jeszcze szwy 🙈🙉🙊 max 3-4 tyg i do wyciągnięcia czy są rozpuszczalne czy nie Bo nawet te rozpuszczalne potrafią długi czas tkwić
 

mati12

Well-known member
Jak najszybciej zgłosić się na usunięcie Na moje oko to są nierozpuszczalne Wyglądają trochę jak żyłki
 

Klyczek

New member
Szwy mam dopiero 2 tydzień ale właśnie martwi mnie to, że one wyglądają dokładnie ja te nie rozpuszczalne. Nie raz byłem szyty więc wiem dobrze jak one wyglądają. Martwi mnie fakt, że w 2 miejscach one lekko wzrosły pod skórę.
 

nope

Well-known member
Ja nwm obrzezali cie i nie powiedzieli jakie masz szwy? Masz jakas kontrole za kilka dni? Czy cie tak o wypuscili i brak informacji
 

Klyczek

New member
Ja nwm obrzezali cie i nie powiedzieli jakie masz szwy? Masz jakas kontrole za kilka dni? Czy cie tak o wypuscili i brak informacji
Dostałem informację, że są to szwy rozpuszczalne jednak patrząc na te szwy i podejście lekarza zacząłem powatpiewac. Żadnej kontroli nie mam, na szczęście goi się dobrze więc wydaje mi się nie potrzebna. Dodam, że zanim ktoś napisze, że tak to jest jak się idzie do nie sprawdzonego lekarza to powiem, że lekarza sprawdziłem miał dużo pozytywnych opinii, dodatkowo po przeczytaniu artykułów z internetu do obrzezania podszedłem jak do zabiegu, który każdy dobry lekarz zrobi z zamkniętymi oczami jednak wyszło jak wyszło.
 

nope

Well-known member
Dales sie zlapac. Obrzezanie jest troche pokomplikowane i cza umiec , a druga sprawa ze pewnie myslisz o opiniach na stronach typu znany ? Sa nic nie warte.
 

Klyczek

New member
Jak to się mówi, "mądry Polak po szkodzie". Jedyne pocieszenie to takie, że wydaje mi się, że tej blaszki wewnętrznej jest dosyć dużo. Ogólnie i tak pewnie będzie to do poprawy bo zostało wycięte wędzidełko przez co penis od dołu wydaje się dziwnie wyglądać. Istnieje jakiś sposób żeby je zrekonstruowac albo jakoś podtrzymać dolną napletka aby tak dziwnie nie wisiał? Czy mogę używać plastrów sutricon na blizny po tym obrzezaniu?
 

nope

Well-known member
Wstaw foto bo nie za bardzo rozumiem o co chodzi z napletkiem wiszącym. Nie wedzidelka juz nie ma i nic z tym nie zrobisz.
 

nope

Well-known member
Ja tam stosowalem i chwalilem sobie plastry. Ale zaczalem od masci na blizny bo na poczatku duzo daje masowanie blizny wcierajac masc , po miesiacu bodajrze przeskoczylem na plastry.
 

Reks

New member
Szwy mam dopiero 2 tydzień ale właśnie martwi mnie to, że one wyglądają dokładnie ja te nie rozpuszczalne. Nie raz byłem szyty więc wiem dobrze jak one wyglądają. Martwi mnie fakt, że w 2 miejscach one lekko wzrosły pod skórę.
Witam ja też jestem po zabiegu wczoraj miałem 2 tyg. Ale widzę że coś powoli mi wychodzi, szwy same wychodzą. Wczoraj 3 a dziś 1.
 

Klyczek

New member
Jeśli chodzi o szwy to one wypadają jednak martwi mnie fakt, że te co wypadły nie wyglądają jakby były rozpuszczone, a raczej jakby zostały 'wypchniete', a w 2 miejscach wzrosły się lekko pod skórę. Jeśli chodzi o ten kawałek skóry u dołu to faktycznie z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. Dodatkowo chyba jest jeszcze lekka opuchlizna w miejscu szwów. Pytanie odnośnie tych plastrów jak długo je stosowales?
 

xwiewiurx

Member
hej a takie pytanko jak wyglada przebieg wypadania szwow?? czujecie to jakos? cos uwiera przeszkadza?? bo u mnie 4 tygodnie mija i nadal wszystkie szwy sa , 1 sie rozwiazal ale nitki zostaly, (szwy rozpuszczalne) dodam ze wrocilem do bandaza bo stalo sie to nieznosne, dlatego ze petelki zrobily sie twarde( jakby zaschniete po jakiejs malo widocznej wydzielinie) i chaczyly o majtki powiekszajac mikro dziurke w ktorej jest szew, wyjechalem zabieg robilem w PL a jestem teraz w UK wiec nie moge isc do swojego lekarza a tym pielegniarom tak srednio ufam ze to zrobia w ogole zwlaszcza na penisie
 

Podobne tematy

Do góry