• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie o funkcjonowanie po zabiegu

KSM

New member
Witam.

Jestem tu nowy, ale wydaję mi się że o stulejce wiem już sporo. Jednak nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa. Otóż jestem już zdecydowany na zabieg, odwlekałem go do wakacji. I tu pojawia się pytanie - jak długo penis może mi przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu? Wiem, że przez jakiś miesiąc należy odpocząć od zabawiania się nim, ale mi chodzi o normalne życie. Najzwyczajniej w świecie szkoda mi tych wakacji, jeśli przez to miałbym odczuwać taki ból, że musiałbym całymi dniami siedzieć w domu. Przykładowo mam umówioną imprezę na 22 lipca. Czy jakbym poddał się operacji częściowego obrzezania jeszcze w tym tygodniu to byłbym na siłach żeby na nią pójść? Lubię też uprawiać sport i myślę, że w taką pogodę nie wytrzymałbym dłużej niż tydzień siedzenia w domu. Jeśli myślicie, że nie dałbym rady to raczej znowu odwlekę to w czasie, tyle lat już przeżyłem ze stulejką to wytrzymam jeszcze trochę :)
 

pawel03

New member
nie odkładaj tego bo bedziesz odkładał i odkładał, ja również odkładałem zabieg do wakacji ale się zdecydowalem i nie żałuję, miałem zabieg 29.06 w piatek, wyszedłem w sobote rano, teraz siedze bez zadnego krwawienia bez opatrunku i jedyne co mi prezszkadza to żołądź ocierający się o bokserki, nie odczuwam zadnego bólu poza tym, tez mialem ustawione imprezy np na dzis i zrezygnowałem, imprezy beda całe wakacje rob zabieg teraz zebys na wakacjach wyszalał sie na całego
 

mlody93

New member
Jeżeli bujniesz się z tym zabiegiem przed 10.07, to na 22 będziesz mógł śpiewać i tańczyć :).

Ja się wczoraj wytańczyłem, zabieg miałem 21.06 - jeśli jest opatrunek, to nie będziesz nic czuł, jeśli nie ma, to troszkę będzie łaskotać żołądź :p.
 

Podobne tematy

Do góry