• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie - Narkoza

prokom

New member
Witam . Jestem po zabiegu 2,5 roku. Wszystko hula i buczy ale... została oponka która nie daje mi spokoju. Zabieg wykonany był u Wiesława Tondla i nie mam żadnych zastrzeżeń bo wiadomo oponka to loteria . Mi wyszła po stosunku i tak do dzisiaj . Robione miałem wędzidełko i napletek. napletek ogólnie jest ale nie nachodzi na żołądź bo wiadomo. Chcę zrobić zabieg i myślę o naprawie oponki albo całkowitego usunięcia napletka ale tylko w narkozie bo nie wytrzymam już tego " wbicia " igły w prącie , i ogólnie człowiek idzie spać , budzi się i po wszystkim. Pytanie : gdzie robią z narkozą ( ale chodzi mi o dobrych i zaufanych lekarzy , cena nie gra roli ) i czy jest sens naprawiać oponkę czy lepiej usuwać napletek ? Pozdro !
 

Pan_Ahmed

New member
Jeśli chcesz narkozę i precyzyjne wykonanie zabiegu w jednym, to tylko dr Marek Belda z Wrocławia.
Miałem niedawno tam zabieg właśnie w nieinwazyjnym znieczuleniu krótkim-dożylnym (spałem i nic nie pamiętam, obudziłem się po wszystkim i było super) :D
A powiedz, jakie miałeś obrzezanie u Tondla? Tzn jaki typ? Low & Tight (niskie-ciasne)? Jeśli tak, to nie wiem, czy przypadkiem typy "Low+Tight" i "High+Tight" nie wykluczają sie nawzajem (w sensie, że nie można z "L/T" przejść na "H/T").

Ale mimo wszystko polecam klinikę MultiMedica z całego serca. Już niejeden koleś był z takimi problemami, lub nawet po całkowicie spieprzonym zabiegu u innego doktora, a dr Belda zrobił mistrzowską poprawkę. Słyszałem takie historie.
Ogólnie to zarówno dr Tondel jak i dr Belda to czołówka jeśli chodzi o obrzezanie w Polsce.
Pozdr!
 

prokom

New member
hmmm nie wiem jaki typ obrzezania miałem , napletek mam ale nie schodzi bo jest oponka , jak sam sciągne to zakrywa prawie cały żoładź ale jak puszczę to zaraz schodzi za oponkę . z tego co pamiętam to tak nie cały centymetr napletek został skrócony .. to wszystko co pamiętam i dzięki za info na 100% skorzystam . a może wie ktoś czy oponkę naprawiają ?
 

Pan_Ahmed

New member
Z tego co piszesz wydaje mi się, że miałeś obrzezanie "low and loose" czyli inaczej "obrzezanie częściowe", a nawet bym zaryzykował stwierdzenie, że nie miałeś obrzezania, lecz plastykę napletka, skoro mówisz, że tylko centymetr usunęli (w częściowym obrzezaniu praktycznie połowa żołędzia jest na wierzchu, druga połowa zakryta pozostałym napletkiem).
Także może w Twoim przypadku nie będzie żadnego problemu z obrzezania częściowego/plastyki zrobić obrzezanie całkowite.
Zadzwoń do prywatnej kliniki MultiMedica we Wrocławiu. Poproś o numer prywatny do dr Marka Beldy, on będzie wiedział co Ci poradzić.
pozdr!
 

Simsonek

New member
jest jeszcze jedno wyjscie polecam znieczulenie w kregoslup przez kilka godzin nie czujesz nic od pasa w dol wiec 0 bolu i opuchniec po znieczuleniu w czlonka no i jest sie przytomnym .polecam :p :p
 

Podobne tematy

Do góry