• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie do bardzo wysoko obrzeznych, bez wewnętrznej części napletka

Skała

New member
Szczerze? Z mojego punktu widzenia jest to niemozliwe. Jak poznalem moja dziewczyne to cos tam probowala i po 20 minutach reka doszedlem mimo calkowitej ale mialem 0 orgazmu, 0 przyjemnosci a raczej lekki dyskomfort.

i jak bylo na kolejnych spotkaniach? Stawal bez problemu i od razu.

wiec no z mojego punktu widzenia to jest niemozliwe zeby nie stawal bo mozg wie, ze przyjemnosci nie bedzie.

no chyba, ze ktos ma problemy z erekcja i potrzebuje nie wiadomo czego zeby mu stanal
Zostaje przy tych bodźcach, które mam teraz, myślę, że z biegiem czasu one też będą słabsze
 
  • Like
Reactions: AGv

MKD

Active member
Zostan, ja mam ciecie high i jest ok. Nawet czasami cos poczuje przy normalnym funkcjonowaniu wiec calkowicie czulosci nie stracilem
 

AGv

Active member
Zostan, ja mam ciecie high i jest ok. Nawet czasami cos poczuje przy normalnym funkcjonowaniu wiec calkowicie czulosci nie stracilem
Ciekawe, ile już penisów zostało obciętych T&H idąc w twoje ślady?
Moderatorzy zróbcie statystykę ilu jest H&T, L&T, L&L, intact na tym forum
 

AGv

Active member
I pytanie o powód - stulejka wrodzona, stulejka nabyta, załupek, krótkie wędzidełko, zadługi napletek, problem z utrzymaniem higieny, z powodów estetycznych
 

Podobne tematy

Do góry