• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Puściły szwy + dziwna rana

xxj4ws

New member
Witam, jestem 15 dni po zabiegu częściowego obrzezania. W dniu 5 przez wzwód w nocy puscił mi 1 szew, skóra sie obniżyła, a na jej miejsce powstała rana, którą potem wypełniła biała maź, rana rozeszła się aż do nastepnego szwu. Dzisiaj odpadł mi też 2 szew a z nim cała ta biała maź. Pod nią zobaczyłem te czarne/ciemno zielone nie wiem co to jest? Czy to sie normalnie zagoi i będzie wyglądało w miarę ok? Czy to czarne to coś poważnego? Niestety nie mogę spotkać się z lekarzem, wyjechał za granicę na Święta, próbuję się z nim skontaktować telefonicznie przez klinike, ale na razie nic.

 

Skazany

Active member
Witam, jestem 15 dni po zabiegu częściowego obrzezania. W dniu 5 przez wzwód w nocy puscił mi 1 szew, skóra sie obniżyła, a na jej miejsce powstała rana, którą potem wypełniła biała maź, rana rozeszła się aż do nastepnego szwu. Dzisiaj odpadł mi też 2 szew a z nim cała ta biała maź. Pod nią zobaczyłem te czarne/ciemno zielone nie wiem co to jest? Czy to sie normalnie zagoi i będzie wyglądało w miarę ok? Czy to czarne to coś poważnego? Niestety nie mogę spotkać się z lekarzem, wyjechał za granicę na Święta, próbuję się z nim skontaktować telefonicznie przez klinike, ale na razie nic.

Czesc, wyglada to jak rozejscie sie szwow ale nie wyglada to tragicznie, dobrze by bylo jakbys znalazl jakiegos urologa ktory by to zobaczyl, psikaj octeniseptem i myj szarym mydłem. swoja droga widze rowniez ze masz oponke limfatyczna po zabiegu
 

Skazany

Active member
Czesc, wyglada to jak rozejscie sie szwow ale nie wyglada to tragicznie, dobrze by bylo jakbys znalazl jakiegos urologa ktory by to zobaczyl, psikaj octeniseptem i myj szarym mydłem. swoja droga widze rowniez ze masz oponke limfatyczna po zabiegu
A ta biala maz to moze byc ropa, powąchaj to moze trzeba bedzie brac antybiotyki
 

xxj4ws

New member
A ta biala maz to moze byc ropa, powąchaj to moze trzeba bedzie brac antybiotyki
Czesc, wyglada to jak rozejscie sie szwow ale nie wyglada to tragicznie, dobrze by bylo jakbys znalazl jakiegos urologa ktory by to zobaczyl, psikaj octeniseptem i myj szarym mydłem. swoja droga widze rowniez ze masz oponke limfatyczna po zabiegu
Dzięki za rady, a ta oponka zniknie?
 

Skazany

Active member
Dzięki za rady, a ta oponka zniknie?
tak w sumie to cholera wie, ja jestem 26 dobe po zabiegu a wciaz mam obrzek limfatyczny, ktore co prawda sie wciska przez szwy ktore jeszcze mam, nie dotykam ich bo sie cykam. Wejdz na forum w moje posty to zobaczysz jak to wyglada, jak korona cierniowa bez kitu. Twoje ciecie nie wyglada zle jest nawet ładnie, tylko szkoda ze ci te szwy puscily bo gorzej sie bedzie goić, a to czarne to chyba brud od gaci raczej jest. Sączy ci sie jakas maź na majtkach?
 

RoniCocko

New member
Skazany dobrze mowi, ze ta biała maź może byc infekcją. U mnie tak wlasnie było. Zapach czuć nawet przez spodnie (słodko-gnilny) Poszedłem z tym na pogotowie. Pobrali wymaz do labolatorium ale antybiotyk dostałem odrazu. Lekarz powiedział ,ze nie bedziemy czekac na wyniki bo to zbyt ważny organ żeby ryzykować 😁👍🏻. Po paru dniach okazalo sie, ze to była dobra decyzja,a po okolo tygodniu rany zaczęło sie ładnie goić.
 

Podobne tematy

Do góry