• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

przyszycie napletka wewnętrznego

lubiedzem

New member
Witam,

Ja trochę z innej beczki. Słyszałem wiele tutaj opinii ludzi którzy mają low&tight i którzy mają zanik czucia z tego powodu.
Są niezadowoleni z tego że wybrali ten styl. Sam mam moderate&tight i sam czasem załuje ze lekarz nie zostawił mi więcej napletka wewnetrznego a bardzo go prosiłem o to żeby go nie wycinał ( Jacek Drabina). Po wszystkim usyłyszałem, że on tak zawsze robi. Załuje, że nie wziąłem Tondla który przed zabiegiem rysuje gdzie będzie ciął.

Wracając do tematu. Zadaje pytanie do osób które żałują czy nie myśleliście o opcji doszycia tego napletka wewnętrznego ?.
Chodzi o to, że wiele osób przyjeżdza do Tondla na obrzezanie low&tight. Zabrzmi to trochę głupio ale przecież doszywa się ludzką skórę to dlaczego nie można doszyć kawałka różowej skórki ?.
Np. o godzinie 10.00 przyjeżdza młody chłopak na operacje obrzezania low&tight. Wy przyjeżdzacie o godzinie 11.00 i macie doszycie różowego i wycinkę normalnej skóry.
Wówczas powstają 2 blizny. Blizna pod żołędziem (tam gdzie macie) i na środku penisa ( 1 linia).
Myślę, że gdyby ktoś zaproponował Tondlowi 10-20 tys to sprawę by na pewno rozważył.

Wiem, że wiele osób tutaj będzie miało krytyczne spojrzenie na daną sprawę, ale czytałem komentarze osób które są wręcz w depresji z tego powodu.
Zarzucam temat do przemyślenia.
P.S. Temat może wydawać się co niektórym śmieszny, ale dla niektórych osób odzyskanie ostatniego bastionu bodźców może być kuszące.
 

Amek

Active member
Przecież nie jest możliwe doszycie skóry od kogoś innego, organizm odrzuci taki przeszczep... przepraszam ale dyskusja nie ma sensu...
 

lubiedzem

New member
Witam,

Temat został poruszony już więc w kwestii sprostowania.

1. Dawca jest zgodny.
2. Materiał biologiczny jest poprawnie przechowywany.

Bardziej mnie interesuje kwestie związane z naczyniami krwionośnymi.
Jak sprawa wygląda w takich kwestiach?.
Poczytam na ten temat na forach USA i przyjdę z odpowiedzią.
Póki co zostaje poczekać chyba na rozwój Foregen ( pewnie 10 lat).
 

MKD

Active member
Nie sadze zeby jakikolwiek chirurg sie podejmowal czegos takiego.

druga sprawa, ze to na pewno by weszlo na psychike jakbys mial czesc czyjegos kutasa doszyta
 

nope

Well-known member
Tak na poważnie to uwazam ze to i tak nie ma sensu. Przeszczep skóry nie zapewni takiego samego czucia jak kiedyś i te nerwy i tak będą otępiałe o ile jakiekolwiek tam sie czucie przyjemniejsze wykształci. Każdy członek jest inny i dopasowanie z niego skóry do twojego graniczy z cudem.
 

lubiedzem

New member
OK a co myślicie o fundacji Foregen ?.
Prowadzą badania od 2011 roku i chcą do roku 2030 odbudować nie tyle napletek co węzidełko przywracając pełne funkcje jakie były przed.
Myslicie ze to wyłudzenie pieniędzy czy realnie jest szansa dla następnych pokoleń ?.
 

lubiedzem

New member
Myślę, że tego typu operacje za 20-50 tys dolarów miałyby dobry zbyt.
Pomysł na bycie miliarderem ;).
Czytałem ostatnio ze w stanach koleś który nazywa się Ray Kurzweil przepowiedział w książce osobliwość ze w roku 2030 auta będą same jeździć ( tesla) a w latach 2045 opanujemy terapie jak przestać się starzeć ( ruch anti aging). Więc faktycznie postęp nauki za 20 lat może być na tyle duży, że tego typu rzeczy będą już oczywiste a nie w ramach polemik.
 

latek777

Active member
Myślę, że tego typu operacje za 20-50 tys dolarów miałyby dobry zbyt.
Pomysł na bycie miliarderem ;).
Czytałem ostatnio ze w stanach koleś który nazywa się Ray Kurzweil przepowiedział w książce osobliwość ze w roku 2030 auta będą same jeździć ( tesla) a w latach 2045 opanujemy terapie jak przestać się starzeć ( ruch anti aging). Więc faktycznie postęp nauki za 20 lat może być na tyle duży, że tego typu rzeczy będą już oczywiste a nie w ramach polemik.
tak tylko nie łudźmy się nadzieją, ze będzie to dotępne dla każdego, jak nie masz kasy to umrzesz i tyle w temacie
 

lubiedzem

New member
2030 to data najwcześniejsza. Niestety trzeba być realistą.
Chodzi o to, że jeśli jesteśmy młodzi to obrzezanie może mniej wpływać na kwestie erekcji. Gorzej jak się ma 50-60 lat - wówczas obrzezanie może faktycznie w jakimś stopniu wpłynąć ( zakładam teoretycznie). Dlatego owa rekonstrukcja może mieć nie tylko wpływ na bodźce ale także na lepszą erekcję. Natomiast jeśli jest to temat za 10 lat a może niech będzie nawet za 20 lat to może to być jakaś alternatywa dla starych nas ;)
 

OstryCieńMgły1337

Active member
2030 to data najwcześniejsza. Niestety trzeba być realistą.
Chodzi o to, że jeśli jesteśmy młodzi to obrzezanie może mniej wpływać na kwestie erekcji. Gorzej jak się ma 50-60 lat - wówczas obrzezanie może faktycznie w jakimś stopniu wpłynąć ( zakładam teoretycznie). Dlatego owa rekonstrukcja może mieć nie tylko wpływ na bodźce ale także na lepszą erekcję. Natomiast jeśli jest to temat za 10 lat a może niech będzie nawet za 20 lat to może to być jakaś alternatywa dla starych nas ;)
Ciekawa jaka będzie kwota takiej zabawy?
 

latek777

Active member
2030 to data najwcześniejsza. Niestety trzeba być realistą.
Chodzi o to, że jeśli jesteśmy młodzi to obrzezanie może mniej wpływać na kwestie erekcji. Gorzej jak się ma 50-60 lat - wówczas obrzezanie może faktycznie w jakimś stopniu wpłynąć ( zakładam teoretycznie). Dlatego owa rekonstrukcja może mieć nie tylko wpływ na bodźce ale także na lepszą erekcję. Natomiast jeśli jest to temat za 10 lat a może niech będzie nawet za 20 lat to może to być jakaś alternatywa dla starych nas ;)
no włąsnie ja mam po częściowym problemy z erekcją, ale strasznie mi się rozjechały hormony, kortyzol wysoki a teśc bardzo niski, teraz mam Panowie do Was pytanie- czy słaba erekcja może mieć przyczynę w niskim testosteronie?
 

nope

Well-known member
No to zalozmy ze 2030 to ogarna w usa czy gdzies tam a potem za 20 lat bedzie w polsce bo tutaj to sto lat za murzynami xD czyli w 2050 bedzie szansa na odbudowe. Jeszczr bym doliczyl z 5 lat zanim bedzie to kosztowalo normalna cene to optymalnie 2055😂😂😂
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Rozciąganie napletka Stulejka 5
J Plastyka napletka Stulejka 2
J Plastyka napletka Stulejka 2
M Pielęgnacja napletka Stulejka 1
W Czas nasunięcia napletka po wytrysku Inne 2

Podobne tematy

Do góry