• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przyklejanie się żołędzia

KrysiaGazownia

New member
Witam mam taki problem bo do mojej żołędzi przykleja się opatrunek albo bokserki i wiadomo jak odrywam no to boli.
A druga sprawa że gdy się kąpie wieczorem a rano wstaje to tak jakby mi chciała skóra zejść z żołędzia i jest taki biały powiedzmy jak ciuchy są i się nie dopierze to zostaną białe ślady.
 

KrysiaGazownia

New member
Tak klei się ale też i przyklei się do majtek i nie wyobrażam sobie żeby np lać wodą żeby się odkleił tym bardziej że np nie będe w domu albo coś. Nie wiem jak sobie z tym poradzić.
 

Lukas.

New member
Podczas odwijania opatrunku można pomoczyć go delikatnie wodą., aby łatwiej zszedł.
Po chwili powinno się delikatnie i powoli go ściągać.
To znacznie pomaga w takiej sytuacji.

Nic do majtek się kleić nie powinno.
Zaraz po zdjęciu starego opatrunku zakłada się nowy, czysty suchy.
 

KrysiaGazownia

New member
Tak ale jak zakładam opatrunek to zostawiam trochę odsłoniętą żołądź chociażby po to żeby oddawać mocz i to mi się przykleja cały czas i jak odrywam od majtek to straszny ból.
 

Pan_Ahmed

New member
KrysiaGazownia napisał:
Tak ale jak zakładam opatrunek to zostawiam trochę odsłoniętą żołądź chociażby po to żeby oddawać mocz i to mi się przykleja cały czas i jak odrywam od majtek to straszny ból.
Mam dokładnie to samo! Dlatego już wczoraj przed snem (pierwszą nocą po zabiegu) odstawiłem ciasne slipy i założyłem ciasnawe bokserki (jest więcej przestrzeni). Było OK, wzwody nie bolały, ale wybudzał lekki ucisk od szwów. Lecz bólu jako takiego w nocy nie odczułem.
W sumie przez taki lekki dotyk do bielizny żołądź się hartuje.. no ale niestety.. pieprzona nadwrażliwość. Też muszę z tym walczyć, tez mi się żołądź trochę klei do majtek, nie wiem dlaczego :D
PS: w jaki sposób moczyć opatrunek wodą aby puścił? Chyba nie poprzez zanurzenie?
 

Lukas.

New member
Są oczywiście bardziej praktyczne metody odklejania opatrunków.
Jeśli ktoś ma bidet może usiąść na niego przodem w kierunku kraniku i lekko polewać delikatnie wodą w miejsca od których chcemy odkleić opatrunek.

Pod prysznicem (lub w wannie): ukucnąć, wziąć słuchawkę prysznica i polewać delikatnie wodą na miejsca od których chcemy odlepić opatrunek.

Czynności te oczywiście można powtarzać kilkukrotnie jeśli zajdzie taka potrzeba.
Całą czynność wykonywać powoli i delikatnie odwijać opatrunek z penisa by nie uszkodzić szwów.
Woda powinna mieć temperaturę pokojową.
 
Do góry