• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przerost prostaty - zabieg ???

kalisz_j

New member
Witam szukam odpowiedzi na pytanie gdzie mozna wykonac zabiegowe leczenie przerosnietej prostaty nie w szpitalu??? Najlepiej wroclaw, ew. do 100 km. Ojciec w grudniu mial miec zabieg w szpitalu ale z racji choroby musial przelozyc termin na marzec a w marcu wszyscy wiemy jak bylo zabiegi zostaly odwolane i wciaz nikt nic nie wie kiedy ojca by wzieli. Ojciec ma juz sporo lat i jest po dwoch powaznych operacjach a poniewaz potrzebuje a wlascieiwie juz w grudniu potrzebowal tego zabiegu na cito wiec jestem zdecydowany aby zrobic to prywatnie.
Czy ktos moze cos powiedziec gdzie najlepiej bo wiem ze metod tez jest kilka nie wiem co ojciec mial przewidziane w szputalu. ew. do kog sie zwrocic. Dziekuje z gory!
 

arturm

New member
We Wrocławiu jest klinika doktora Tuchendlera na Przyjaźni i wiem że leczy prostatę również laserem holmowym podobno najlepszy i najskuteczniejszy laser do leczenia prostaty i kamieni, proszę spróbować tam niestety nie znam kosztów ale mogę polecić doktora bo rok temu miałem robiony u niego inny zabieg i wszystko jest ok. klinika też dobrze wyposażona, rano zabieg, odpoczynek i do domu. T&T Medical na Przyjaźni.
 

jerzy1

New member
Też polecam dr Tomasza Tuchendlera, robiłem u niego inny zabieg, ale klinikę ma wyposażoną lepiej niż niejeden szpital. Z czystym sumieniem możesz uderzać tam z ojcem.
 

Podobne tematy

Do góry