• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przedwczesny wytrysk

Male121567

New member
Powiedzcie mi jeszcze jedno czy to jest normalne że jeżeli Wacek jest w stanie spoczynku i nagle mi staje? Czy to coś w psychice jest nie tak? Bo niekiedy na plaży jestem no i jak to chłop w kąpielówkach i nagle mi staje.. Nie wiem może ktoś miał tak i wyleczył to a może to jest naturalne? I dla tego myślę że szybciej się podniecam i mam przedwczesny wytrysk
 

czesiek

New member
Po 1. Zdjecia nie dzialaja. Po 2, to normalne, ze Ci staje w niewygodnych sytuacjach. Jestes normalnym zdrowym mezczyzna. A co do przedwczesnego wytrysku to sa jakies preparaty na to ale nie wiem czy dzialaja, nie stosowalem. Tak czy siak uwazam, ze jest to tylko i wylacznie kwestia psychiki, wszystko sie da kontrolowac jezeli sie tylko chce. Pzdr
 

stkps

SPAMER
Czasami fiutek po prostu staje i nic z tym nie zrobisz.Jesteś normalnym facetem i taka meska fizjonomia. Zdarza sie,ze staje w wyniku podniecenia.Zdarza sie,ze po prostu staje sam z siebie. Na przedwczesny wytrysk polecam chusteczki orgasm control. Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.
 

stkps

SPAMER
Chusteczka, która jest nasączona substancją, która znieczula lekko penisa.No i tym samym możesz uprawiać seks o wiele dłużej bo penis nie jest tak bardzo pobudliwy jak na samym początku. Wypróbuj, działa podobnie jak guma ale bez gumy wiadomo, że jest o wiele przyjemniej :p
 

Podobne tematy

Do góry