• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przedwczesny wytrysk przez lekki dotyk.

DamiaoPL

New member
Witam. Wiem ,że jest trochę tematów na ten problem ,ale nie ma to jak opisać swój problem i uzyskać odpowiedź bezpośrednio do siebie. ;) Mam nadzieję ,że nie zostanie usunięty czy pominięty ten temat ;)

Otóż mam 18 lat. Za 2 miesiące będę miał 19. Moje kontakty seksualne nie są na wysokim poziomie , miałem mało dziewczyn ,bo po prostu byłem i jestem zakochany w sporcie i twierdziłem ,że nie mam na to czasu ;p . Jednak teraz ,to się zmienia ,bo poznałem fajną dziewczynę i nasz kontakt wchodzi na coraz wyższy poziom. Mój problem polega na tym ,że w przeszłości bardzo dużo się masturbowałem (dochodziło do kilku razy dziennie) , nie zważałem na czas po prostu chciałem sobie ''zwalić''. I teraz to wychodzi ,otóż gdy z moją partnerką pieściliśmy się ona usiadła na mnie i zaczęła na mnie "jeździć"....Nie liczyłem ruchów i czasu ,ale był to moment i wystrzeliłem - to było zwykłe ocieranie przez spodnie (jednak ona bardzo mnie podnieca). Przeraziłem się i powiedziałem sobie "mój koszmar jednak istnieje" . Na drugi dzień ponownie się pieściliśmy i tym razem dotknęła mojego penisa ręką , dosłownie 2-3 małe ruchy i wystrzeliłem (w ostatnim momencie powiedziałem stop ,żeby jej nie ubrudzić -_-) . Nie wiem co mam z tym zrobić ,bo nie wiem jaka metoda treningu będzie dobra i czy da się to naprawić :/ . Na razie nie chcę z nią o tym rozmawiać preferowałbym raczej indywidualne treningi ,a dopiero po jakimś czasie zacząć trenować z nią (jest wyrozumiałą kobietą). Proszę o odpowiedź ,bo jak mówiłem lepiej się z tym czuje gdy ktoś odpowiada bezpośrednio i nie ma to jak opisać swój problem - chociaż i tak większość jest podobnych.
 

Klaus1

New member
Wyluzuj sie. :) Niektorzy maja tak jak ty, inni nie moga dojsc albo nie da rady wstac. Z czasem ci to przejdzie, sam mowisz ze to sa poczatki twojej przygody seksualnej. Jesli to dobra dziewczyna to zrozumie i za miesiac juz bedziezs ogarnial co i jak.
 

DamiaoPL

New member
Zawsze staram się być wyluzowany... ;p Dzięki takie słowa dodają otuchy , postaram się ćwiczyć itp. Doświadczyłem już stosunku oralnego ,ale mało co z tego pamiętam ,bo byłem po imprezie....Najbardziej przeraża mnie fakt tego ,że dosłownie kilka ruchów bądź zwykły dotyk i przejazd z górny na dół spowodował wystrzał :/
 

Despero

New member
Generalnie potrzeba czasu i treningu. Sam możesz próbować masturbacji, przestawać przed wytryskiem i znowu kontynuować. Oddawać mocz w trybie przerywanm. No i jak najbardziej pieszczoty z dziewczyną, zaczniesz się przyzwyczajać i za każdym razem będzie ciut lepiej :) Generalnie nic strasznego, kwestia wprawy, pamiętaj że wielką rolę odgrywa głowa.
 

rikon

Banned
Dobre są też te prezerwatywy z środkiem "znieczulającym" np durex performa lub chusteczki nasączone podobnym środkiem np OC Wipes - przedłużające stosunek Trzeba posmarować nimi członka na około 10-15 min przed stosunkiem ( u mnie robi to moja panna) i dzięki temu można spokojnie działać przez 20-30 min. To ja kontroluję orgazm a nie on mnie i to jest fajne.
 

Klaus1

New member
Generalnie potrzeba czasu i treningu. Sam możesz próbować masturbacji, przestawać przed wytryskiem i znowu kontynuować. Oddawać mocz w trybie przerywanm. No i jak najbardziej pieszczoty z dziewczyną, zaczniesz się przyzwyczajać i za każdym razem będzie ciut lepiej :) Generalnie nic strasznego, kwestia wprawy, pamiętaj że wielką rolę odgrywa głowa.


Jesli czujesz ze dochodzisz i stopujesz to, to jest bardzo niezdrowe i moze ci przyczynic wielu problemow. Miesnie kregla trzeba cwiczyc w inny sposob.
 

rikon

Banned
Powiem Ci, że takich rzeczy staram się nie kupować w aptece :) Ot jakoś nie mogę się przełamać - szczególnie gdy jest kolejka ludzi a ty mówisz - poproszę chusteczki od szybkich wytrysków :) Wyobrażasz to sobie. Przez net najczęściej zamawiam.
 

pytanek

Member
Sam od jakiegoś czasu używam tych chusteczek OC Wipes i muszę przyznać,ze działanie mają bardzo dobre. Jest to chyba najskuteczniejszy środek jakiego używałem do tej pory. Tabsy orgasm control rownież są ok ale nie zawsze ma się tą motywację do tego aby brać je codziennie człowiek normalnie zapomina.
A tak używasz chusteczki 15 minut przed stosunkiem i problem z głowy.
 
A

Agabil

Guest
Trzeba czasu, ale i treningu swojej głowy. Dobra rada też z ćwiczeniem zatrzymywania wytrysku w czasie masturbacji. Powodzenia!
 

Taroa

New member
Tak jak mówisz, jesteś bardzo młodym chłopakiem, podejrzewam, że jeszcze dojrzewasz dlatego organizm potrzebuje czasu. Spokojnie! :)
 

Tomasz19

New member
trening kolego czyni mistrza, daj sobie czas, jedni nie mogą dojąc bo stres inni dochodzą migiem, natomiast wszystko to kwestia wprawy tak myślę ;)
 

kontak

Member
Z czasem powinno Ci przejść - spokojnie.

Może przejść a może i nie. Jednak faktem jest to ,ze z wiekiem zaburzenia przedwczesnego wytrysku się zmniejszają.Najwieksze są u młodych mężczyzn, chociaż to równiez nie jest reguła i w poźniejszych latach rownież możemy mieć tego typu problemy.
Co polecam:
Ograniczenie stresu
zdrową dietę
i wspomniane chusteczki orgasm control
 

Podobne tematy

Do góry