• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przedwczesne wypadanie szwów

mkax

New member
Witam wszystkich!
Niedawno przeszedłem zabieg całkowitego obrzezania usunięcia stulejki. Nie było to problem duży bo mogłem odciągnąć napletek w spoczynku, ale z lekkim oporem w akcji. Rana goi się w miarę dobrze. Pojawiła się oponka ale to już wiem z tutejszych postów że mało co można w tej sprawie zrobić samemu więc o to nie pytam. Moim problemem jest przedwcześnie wypadanie szwów. Mam szwy rozpuszczalne które, jak mówił Pan Doktor miały wypadać od 16 dnia tymczasem mija 7 dzień a mi wypadły już 4 szwy z 20. W tych miejscach po wypadnięciu nie ma krwi jedyne co to jest takie małe przewężenie. Chciałem się Was zapytać (gdyż mój doktor aktualnie jest na urlopie), czy dobrze czy może trzeba zacząć się tym martwić i podjąć jakieś działania?
 

admma412

Member
Cześć, te szwy na ogół różnie wypadają ja jestem 10 dzień po zabiegu i też już mi zaczeły właśnie wypadać, na ogół i tak nic z tym raczej nie zrobisz bo tego nie można od razu zszyć ponownie i o ile na ogół nie ma jakiegoś ogromnego rozejścia się rany to raczej nie ma problemu bo powinno się to zrosnąć z tego co czytałem
 

Podobne tematy

Do góry