• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przeciek żylny

Pentagram

New member
Cześć

Jest ktoś na forum kto miał zdiagnozowany przeciek żylny?
U mnie zdiagnozowano. Mam 29 lat. Problemy z erekcja towarzyszą mi od 16 roku życia.
Zastanawiam czy jest ktoś taki na forum i miał zakładanego implanta.
 

Maskonur

Active member
Cześć czy taki przeciek jest widoczny gołym okiem? Ja od dawna mam takiego małego siniaka w miejscu żyły na penisie zawsze mnie to zastanawiało. A od jakiegoś czasu też doszły problemy ze wzwodem jednak lekarze stwierdzili zapalenie gruczołu krokowego.
Jak u Ciebie zdiagnozowano ten przeciek?
 

Pentagram

New member
Nie to nie jest widoczne. Po prostu krew się nie zatrzymuje w penisie i odpływa. Miałem robione USG dopplera. Objawy mam takie że erekcję mogę mieć tylko gdy leżę na boku. Jaki kolwiek ruch lub inna pozycja sprawia że penis opada.
 

NajSzrama

New member
Nie jestem zdiagnozowany ale myšlę że mogę to mieć. Od prawie 7 lat mam zaburzenia erekcji a mam dopiero 26 lat
Masz coś takiego że penis jakby podskakuje w rytm pulsu? Wygląda to jakby krew była wtłaczana i jednocześnie wypływała
Jak to nastolatek masturbowałem się często i czasem hardkorowo, zrobiłem też jelquing kilka razy, mam widoczne żyły po obu bokach
Poranne erekcje są niepełne, od lat nie miałem normalnej erekcji
 

Pentagram

New member
Nie jestem zdiagnozowany ale myšlę że mogę to mieć. Od prawie 7 lat mam zaburzenia erekcji a mam dopiero 26 lat
Masz coś takiego że penis jakby podskakuje w rytm pulsu? Wygląda to jakby krew była wtłaczana i jednocześnie wypływała
Jak to nastolatek masturbowałem się często i czasem hardkorowo, zrobiłem też jelquing kilka razy, mam widoczne żyły po obu bokach
Poranne erekcje są niepełne, od lat nie miałem normalnej erekcji
Poprostu nie mogę utrzymać erekcji oprócz jednej pozycji. Nie zastanawiaj się tylko działaj w temacie. Na początek usg dopplera
 

NajSzrama

New member
Nie bierz pod uwagę operacji typu podwiązania albo skleroterapii, przeczytałem wszystkie tematy o przecieku na pegym i franktalk i nikogo to nie wyleczyło, jeden się powiesił bo mu się pogorszyło
Jak na razie tylko implant
Ja mam nadzieję że to nie przeciek u mnie
 

Pentagram

New member
W przyszłym tygodniu jadę na kawernozografie bo lekarz chce zobaczyć czy będzie widać miejsce przecieku. Ogólnie coś wspominał o operacji ale tak jak mówisz nie pomaga to. Fora typu pegym, franktalk znam. Lekarz tez mówił ze doppler może być niedokładny. Ogolnie jak na kawernozografie się mi wszystko potwierdzi to chce tylko znać cenę implanta i kiedy mogę to zrobic
 

latek777

Active member
W przyszłym tygodniu jadę na kawernozografie bo lekarz chce zobaczyć czy będzie widać miejsce przecieku. Ogólnie coś wspominał o operacji ale tak jak mówisz nie pomaga to. Fora typu pegym, franktalk znam. Lekarz tez mówił ze doppler może być niedokładny. Ogolnie jak na kawernozografie się mi wszystko potwierdzi to chce tylko znać cenę implanta i kiedy mogę to zrobic
poczytaj o penisach z laboratorium, to jest przyszłość
 

Pentagram

New member
Proste ze próbowałem. Brałem różne tabletki w max dawkach. Sildenafil, tadalafil,wardenafil itp. Ostatnio nawet łączyłem tadalafil z sildenafilem. Efekt nie jest zadawalający dlatego jestem zainteresowany implantem.
 

somebody332111

New member
Nie to nie jest widoczne. Po prostu krew się nie zatrzymuje w penisie i odpływa. Miałem robione USG dopplera. Objawy mam takie że erekcję mogę mieć tylko gdy leżę na boku. Jaki kolwiek ruch lub inna pozycja sprawia że penis opada.
Miałeś kiedykolwiek jakiś uraz? Ustaliłeś przyczynę? Przeciek żylny niekoniecznie zawsze przyczyną problemu, czasami może być skutkiem czegoś innego.
 
Do góry