• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prostamol UNO

Davixon

Active member
Witajcie! Nie znalazłem jakoś specjalnie tutaj opinii o tym suplemencie. Czy ktoś biorąc go miał po nim bóle brzucha?
 

prostownik

Active member
Albo jest niedouczony albo nie wiem.
Mi na przykład ten lekarz co mnie wyleczył to mówił że przy bakteryjnym zapaleniu daje się antybiotyk i czopki i to wszystko. Mówił że nie powinno się dawać jakiś dodatkowych specyfików bo można rozregulować prostatę. Nie wiem co miał dokładnie na myśli ale można się domyślać.
 

prostownik

Active member
Niby ta palma coś tam jest potwierdzone, ale jakoś małe mam zaufanie do tych wszystkich leków bez recepty. Myślę że to i tak jeśli pomaga to efekt placebo. No ale dobre i to.
 

Davixon

Active member
Mi się tez odbijało jakby nie strawiło tych kapsułek dziwne, ale brałem tylko kilka dni po odstawieniu jest lepiej dochodzę do siebie. Niby takie nie groźne tableteczki, a organizm nie toleruje.
 

procek

Member
Lekarz, który mi to przepisał twierdził, że to działa osłonowo na prostatę po antybiotyku. Ja jeżeli odstawię to po kilku dniach mam pogorszenie objawów.
 

polakpoko

Member
Osłonowo to może działać probiotyk. Te prostmaol Uno to pewnie nie ma żadnegoz znaczenia. Jak chcesz jakiś suplement na zapalenie prostaty to weź mix: kwercetyna, saw palmetto, kurkuma, cynka + ewentulanie pyłek pszczeli.
 
Ja też nie dowiedziałem się od mojego urologa.. po co mam brać Prostamol.. bąknął tylko.. że jest to lek stosowany przy przeroście prostaty.. i coś tam coś tam :/
 

prostownik

Active member
No właśnie, ale jak ktoś ma zapalenie bakteryjne to nie ma przerostu prostaty, a jeśli ma powiększoną to od bakterii więc na logikę nic to nie pomoże.
Myślę że dają tak dla picu żeby dawać, producent zarobi.
 

aureus

Member
Ja też nie dowiedziałem się od mojego urologa.. po co mam brać Prostamol.. bąknął tylko.. że jest to lek stosowany przy przeroście prostaty.. i coś tam coś tam :/

Było mu powiedzieć, że ty masz zapalenie prostaty a nie przerost prostaty. Robią z nas idiotów, kompletnie nie zwracając uwagi na to, że traktują nas jak ciemną masę.
 

Kkuz

Member
Z tego co ja wiem na ten temat, to saw palmetto jest jednym z niewielu suplementów które chociaż były poddane badaniom i wykazano w nich działanie przeciwzapalne na prostatę.
Odbija to Wam się tymi wszystkimi tlenkami, które wchodzą w skład otoczki kapsułki. Ta otoczka jest ciężkostrawna, jeżeli chcesz to zażywać to zamów sobie na iherb 90 kapsułek za 17 USD (Now-Foods-Saw-Palmetto-Extract-320-mg-90-Veggie-Softgels) zaoszczedzisz jeszcze kilkadziesiąt złotych.
 
Do góry