• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prośba o ocenę

Cześć, dziś mi mija 19 dzień po zabiegu, większość szwów już wypadła, zostało kilka, lekarz kazał moczyć w wodzie i smarować maścią triderm.Miałbym parę pytań, z góry dziękuję za odpowiedź :
1. Najważniejsze, jaki waszym zdaniem to styl? Bo na piśmie od lekarza jak byk jest napisane, że wykonał high and tight. Jakim cudem to ma być h&t skoro w spoczynku napletek zakrywa prawie cały żołądź? Napisał h&t a zrobił mi częściowe? Czy czasem po prostu to tak wychodzi, że tyle tej skóry zostaje?
2. Co sądzicie o jakości cięcia, tzn. może być czy raczej fuszerka? Bo mi się jakoś to średnio podoba.
3. Czy skóra nad linią szwów to oponka,opuchlizna, czy coś innego? Jest się czym przejmować?
 

Humanista

Active member
Czesciowe, nwm jak mogl napisac high and tight jak to nie jest nawet calkowite. Tak czy owak robota jest b. ladna, rowne ciecie i dobrze sie goi. Nad linia szwow to napletek wewnetrzny, nie widze tu oponki.
 

Trolo

Well-known member
Wygląda na częściowe i pewnie takie jest. A jaki miał być efekt to powinieneś ustalić z lekarzem. We wzwodzie pewnie skóra się rozciągnie po penisie i będzie wyglądać lepiej. Ładnie się goi nie ma się chyba do czego doczepić .
 
Niby jestem w miarę zadowolony, zabieg szybki, komplikacji 0, ale jednak miało być całkowite h&t. Jak byłem u niego to się właśnie zapytałem czy to jest na pewno h&t, On mówi że na pewno i że się za dużo internetu naczytałem

 

nope

Well-known member
Masz częsciowe. Masz ciecie HIGH bo napletka wewn zostalo sporo ale masz zostawione duzo zwyklej skory. Czyli high&loose. Jak sie dobrze wygoi to po roku możesz miec taki efekt ze nie bedzie widac ze wgl jestes po jakimkolwiek obrzezaniu.
 
Trochę mnie to denerwuje, że miało być całkowite, a dopiero z forum dowiaduje się, że to częściowe... Czyli częściowego też są rodzaje? Tzn. częściowe high and tight low and lose itp.?
 

Humanista

Active member
Tak, częściowe też może być high bądź low. Gdybyś mógł odciągnąć tylko do podstawy żołędzi, to byłoby to low. A ty masz bliznę dalej i zachowane te ~1 cm wewn. napletka. Nie stresuj się, ważne, żeby działało. Poczekaj aż wszystko się wygoi, wypróbuj w akcji i zobaczysz, czy warto robić poprawkę.
 
Do góry