prośba o ocene skrzywienia

batman

New member
Jeszcze nie miałem kontaktu z kobietami i ciężko mi ocenić czy moje skrzywienie będzie problematyczne i czy nie będzie stwarzało kobiecie bólu. Skrzywienie może nie jest takie duże jak u niektórych prawie pod kątem prostym ale i tak obawiam się, że kobiety będą miały dyskomfort. Stać mnie na zabieg, tylko zależałoby mi na opinii czy warto to robić. Poniżej linki do zdjęc. Z góry dzięki za opinie.

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d34c38c098b79.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 6e348edd81e5d.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 30bf20071a824.jpg
 

yamanari

New member
Podstawowa sprawa: czy w czasie erekcji (czy to niepełnej czy pełnej) możesz bez żadnego dyskomfortu wyprostować go ręką?
Jeśli możesz to: kobiety będą miały co najwyżej większą przyjemność jeśli w ogóle odczują takie zakrzywienie. Pisze to posiadacz większego zakrzywienia niż u ciebie.
Natomiast jeśli sprawia ci ból prostowanie go w czasie erekcji: to będziesz ty odczuwał dyskomfort podczas seksu bo na 100% podczas seksu twój penis będzie wyginany (w zależności od pozycji)
 

batman

New member
Nic mnie nie boli i mogę wyprostować ale jest przy tym opór. Obawiam się pochwa może nie być na tyle silna by go wyprostować a dodatkowo boje się, że kobieta będzie odczuwać ból podczas takiego stosunku.
 

Lonaczio

New member
Stać Cię na zabieg? To baardzo szeroki temat, a pozornych speców się dwoi i troi. Najrozsądniejszą opcją jest Franklin Kuehhas z Wiednia. Operuje on najnowsza metodą STAGE - koszt jedyne 8500€. Gość robi ponad 200 zabiegów rocznie, jest specjalistą. Kiedyś myślałem że da się to jakoś obejść, zrobić w Polsce zabieg, ale doszedłem do wniosku że to nie ma sensu; czytałem angielskie fora, i najlepiej to oddaje wpis: "fiuta masz tylko jednego, więc wybierz rozsądnie". O powikłania pooperacyjne nie trudno, rezydualne skrzywienia(powrót wady), ból, blizny. Dochodzi jeszcze Perdzyński z Warszawy, ale nie ma on takiego doświaczenia jak Kuehhas. Najbardziej mnie przeraża wątek poprawek po innych lekarzach... Ludzie liczą że coś się da uratować, a prawda jest taka że jak się wytnie tkankę, przetnie nerwy, to już nic nie pomoże. Koszty konsultacji, poprawek robią się astronomiczne, więc lepiej wydać raz a dobrze i mieć temat z głowy. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia. Ja doszedłem do wniosku że nie będę sobie szkodzić i jak uzbieram kasę, zainwestuje w operację we Wiedniu.
 

Podobne tematy

Do góry