• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problemy z dojściem podczas seksu po obrzezaniu

admma412

Member
Cześć, mam takie pytanie dla ludzi którzy są obrzezani ale zacznę od początku, ja miałem obrzezanie 23 lipca z powodu stulejki miałem wykonane obrzezanie całkowite laserowe no i ogólnie wszystko się udało poczekałem pełne 6 tygodni aż wszystko dokładnie się zagoi i ogólnie tutaj wszystko okey rana się tam zrosła wszystko elegancko to zacząłem powoli testować sprzęt najpierw na spokojnie masturbacja no i tutaj ogólnie nie ma problemu jest normalnie wytrysk mimo mniejszego czucia to szybko dochodzę tak jak wcześniej przed zabiegiem ale jeśli chodzi o seks to miałem w tym tygodniu pierwszy raz po zabiegu i kurde z 8 min jade a i tak nie mogłem skończyć podczas seksu i mi troche psycha siadła i zrezygnowałem (też ogólnie leciałem bez żadnego nawilżenia i przez to też zrezygnowałem bo widziałem że robią mi sie jakieś otarcia i sie przestraszyłem) a ogólnie np. podczas masturbacji to wystarczą 3 min i po robocie i tutaj pytanie do was też podczas seksu mieliście/macie takie problemy że nie możecie za bardzo skończyć?
 

Podobne tematy

Do góry