• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problemy z czuciem po obrzezaniu

Karol89

New member
Witajcie. Jestem około rok po zabiegu obrzezania całkowitego (z poprawką, ale to nieważne dla wątku). Styl tight, ani high, ani low, zostało mi jakieś 2 centymetry napletka wewnętrznego pod żołędzią.

Do zabiegu, wyglądu penisa i jego funkcjonalności nie mam żadnych zastrzeżeń z jednym dość poważnym wyjątkiem. Od jakiegoś czasu główka mojego penisa jest już mało wrażliwa na bodźce dotykowe. Nawet sutki są od niej wrażliwsze.

Nie mam żadnych problemów z erekcją, lecz osiągnięcie orgazmu bywa naprawdę trudne. Podczas seksu z kobietą niemal niemożliwe. Masturbacja wymaga dużo czasu. Próbuję powstrzymywać się od tej ostatniej, ale nie sądzę, że to dużo zmieni. Problemem raczej nie jest przyzwyczajenie do ręki, a po prostu to, że odczuwanie bodźców na penisie jest słabe.

Wiem, że nie jestem pierwszą osobą z podobnymi efektami zabiegu, trochę przeszukałem Internet. Sam fakt bycia "długodystansowcem" mi nie przeszkadza. To dużo lepsze niż problemy z przedwczesnym wytryskiem. Chciałbym jednak czerpać ze stymulacji erotycznej okolic intymnych trochę więcej czysto fizycznej przyjemności.

Obecnej wrażliwości właściwie nie da się porównać do tej sprzed zabiegu czy krotko po nim.

Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii? Czy również doświadczyliście podobnych rezultatów zabiegu? Czy próbowaliście coś z tym zrobić?
 

felixz

New member
Do góry