• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problemy po zabiegu.

suba

New member
Witam, miałem stulejke częściową. Nieraz udawało się zsunąć napletek bez wzwodu do prawie końca żołędzia ale w zwodzie absolutnie. Zdecydowałem sie, że wykonam zabieg, powiedziałem mamie, zapisałem się do lekarza i czekałem. W końcu przyszedł dzień zabiegu po narkozie obudziłem się w sali szpitalnej. Poszedłem do toalety oddać mocz, nic nie bolało, pielęgniarka pozwoliła na 2 dzień zdjąć opatrunek, miałem robioną plastyke napletka tylko. Lekarz nie obejrzał w szpitalu tylko puścił mnie do domu i mam za tydzień wizyte. Kazał " ćwiczyć napletek w wodzie " robie to, ale sam żołądź nie boli aż tak jak skóra tzn ( wewnętrzna część ) przy dotyku. W zwodzie nie moge nawet do połowy zsunąć. Jak dokładnie wykonywać to ćwiczenie? Moge wyćwiczyć napletek i doprowadzić do pełnego zsuwania w zwodzie? Bez wzwodu z minimalnym problemem ale da sie zsunąć. Penis boli tylko podczas ssuwania skóry. Dlaczego skóra która ma kontakt z prąciem mnie boli? I dlaczego prącie opuchneło tylko minimalnie " aż lekko fioletowe jest " Na samym dole ? Co robić.
Czy zabieg jest dobrze wykonany jeśli nie jestem w stanie bez bólu sciągnąć napletka w wzwodzie?
 

Podobne tematy

Do góry