• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problemy 30 godzin po cięciu

biniaczopullos

New member
Witam. Strasznie sie cieszyłem na zabieg bo dosc dlugo mialem stulejke. A teraz kiedy jest juz po wszystkim zaczynam troche zalowac ze sie tu stawilem... obecnie jestem jeszcze w szpitalu. Zabieg zostal przesuniety ze wzgledu ze jadlem posilek.. mimo tego znieczulenie nie podzialalo tak jak powinno. Wylem z bolu jak mnie kroili . Przerazeni lekarze zaczeli pompowac we mnie wiecej srodkow ktore zadzialaly pod koniec zabiegu..

Jest juz po zabiegu z 30 godzin.. i zaczynaja mnie martwic pewne rzeczy... primo, wacek wyglada tak ze prawie zemdlalem. Obrzęk, szwy, nadety krwiak u spodu zoledzi. Wszystko strasznie boli jak sie ruszam, chodze jak kowboj i powoli jak starzec, jak zmienie opatrunek to ten stary zawsze jest zolto-rozowy.. jakas ropa sie saczy..

Ale najbardziej mnie niepokoi fakt ze po prawej stronie zoledzia jest taki malutki krater/ubytek a w jego srodku biala plamka wyglada to jak robaczywy owoc.. co to jest u diabla ?!

Jestescie w stanie cos polecic co moglbym sobie wsadzic do majtek jakis wypelniacz ktory pozwoli mi sie swobodniej ruszac. Zalagodzi bol i nie bedzie sie przylepiac do wacka?? Za 4dni powinienem byc juz w pracy, na dzis dzien nie byl bym w stanie z tymi bolami nawet tam dotrzec a wizja podnoszenia, szukania, i chodzenia na zakladzie to juz wogole.. kiedy to sie skonczy..

Powinienem cos zazywac ? Odkad skonczyla sie operacja sali mi tulko 1 czopek DiClac... .

Pomocy

P.s. dlaczego powinno sie trzymac go do gory ? Mi jest najmniej bolesnie na dol bo w tedy ten krwiak u spodu nie ociera sie o majty czy tam gaze. A boli mnie nawet kropla wody pod prysznicem swobodnie opadajaca z sutka...
 

Klaus1

New member
Do gory trzymasz po to, zeby byl dobrze ukrwiony i zeby zeszla opuchlizna. Jesli nie chcesz narobic sobie problemow to go trzymaj w gorze. A 30 godzin po zabiegu to jest nic.
 

Klaus1

New member
Jak widac po moich postach troche przesiaduje :) Nie moglem na dniach odpisywac, ale ze mam/mialem kazdy mozliwy problem staram sie w miare mozliwosci pomagac.
 

biniaczopullos

New member
Aaaach. Daremnie sie czuje mialem byc wypisany, powiedzieli ze sie jeszcze nie nadaje... juz 3cia doba po zabiegu opuchlizna dalej taka sama. Czuje taki bol jakbym mial malego zwiazanego skrajnie ciasno żyłką wędkarska przy poruszaniu sie, siadaniu, kucaniu, obracaniu na drugi bok... obok jest apteka, musze sobie kupic jakies srodki bo dostaje tylko czopki dic lac i wolal bym ich nie urzywac raz ze nieprzyjemna aplikacja a dwa rano lekarstwo "rozlane" mam na bieliznie...
 

Brzózka

New member
Dic Lac masz przeciwzapalnie, bierz go tyle ile zaleci lekarz. Ja brałem prawie 2 tygodnie, choć rzeczywiście do przyjemności to nie należy. Wpychaj go na głębokość palucha wskazującego, potem zepnij pośladki i potrzymaj tak chwilę.
 

Klaus1

New member
Ja bralem czopki po prostowaniu... Przeciwzapalne. Najgorzej to to utrzymac, ja czesto na wc musialem siadac i pare tabletek po prostu ze mnie wypadlo. Ale nic ze zdrowiem zlego sie nie stalo.
 
Do góry