• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem

kari

New member
Witam wszystkich,

Jestem 3 tygodnie po zabiegu plastyki napletka i usunięciu wędzidełka. Jakiś tydzień po zabiegu nocne wzwody przestały być aż tak bolesne, że wyrywały mnie ze snu i najwyraźniej podczas jednego z nich napletek sam zsunął się z żołędzi i pozostawał tak aż do mojej wizyty kontrolnej u urologa parę dni temu, kiedy to wcisnął mi on żółądź z powrotem pod napletek(mega ból) i kazał tak zostawić, bo opuchlizna będzie lepiej schodzić, poza tym uznał, ze wszystko jest w najlepszym porządku

Oczywiście już kilka godzin później nie zdołałem powstrzymać wzwodu i napletek znowu zsunął się, mam ogromny problem ze schowaniem go z powrotem z powodu bólu i nadwrażliwości żołędzi, nie potrafię sam zadać sobie takiego bólu i przemóc się do tego.

A generuje to problem, bo z odsłoniętą żołedzią mam problem z normalnym chodzeniem z uwagi na nadwrażliwość i też opuchlizna specjalnie się nie zmniejsza(jest niewielka, ale jakby większa z jednej strony penisa), nie wiem co zrobić, a chciałbym jak najszybciej wrócić do normalnego funkcjonowania.
 

Paradaisu

New member
Tak jak mowil lekarz, musi byc naciagniety by opuchlizna zeszla. Ale to dziwne troche, ja 3 tyg. po juz sciagalem w spoczynku do rowka i sam sobie latwo ja naciagalem, byl lekki bol na poczatku ale to chyba normalne. Sprobuj to jakos naciagnac albo zadzwon do lekarza. Nie wydaje ci sie, ze za malo poszerzyl napletek?

PS trzymanie go w rowku na dluzszy czas moze byc niebezpieczne
 

kari

New member
Wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że jest za mało napletka żeby łatwo z powrotem naciągnąć go na żołądź, w końcu schodzi natychmiastowo przy wzwodzie(tak miałem po ostatniej kontroli). Boje się ciągnąć mocniej za napletek od dołu penisa, w końcu tam miałem usuwane wędzidełko.
 

TheRock

New member
Najlepiej pokaż zdjęcia, wtedy będzie można coś powiedzieć.

Nadwrażliwość to ciężki temat, początki są najgorsze, bo każdy dotyk czujesz jak cięcie żyletką po żołędzi. Ale to z czasem minie - jeżeli oczywiście nie będziesz pozbawiał się tego dotyku.

Możesz spróbować posmarować penisa kremem nawilżającym i wtedy próbować naciągnąć napletek na żołądź, albo spróbuj zrobić to w wodzie. No i opuchlizna po trzech tygodniach? Dziwne, a może po prostu powstała Ci oponka, która albo się wchłonie za kilka tygodni, albo nie (wtedy będzie defekt kosmetyczny).
 

kari

New member
Opuchlizna jest niewielka, ale jednak, sam lekarz tydzień temu powiedział, że jeszcze jest i trzeba jeszcze poczekać.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry