• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem

Kuba123

New member
Witam. Jestem 4 dni po zabiegu obrzezania całkowitego, zmieniam opatrunki codziennie pryskam octeniseptem i 3 dni po pojawila sie takie cos zołtego na szwach. Na opatrunkach jeszcze jak zmeiniam to troszke jeszcze krwi zawsze jest jednak nic sie nie sączy i nie kapie podczas zmiany ale przy dotyku jeszcze troche boli ale wiadomo na bol kazdy inaczej dziala.
http://images67.fotosik.pl/585/8501decba332f301gen.jpg
 

Lukas84

New member
Jak zerkniesz do mojego tematu to chodzi mniej więcej o to samo. Tylko, że mija już prawie trzeci tydzień. Jutro mam wizytę, więc napiszę coś więcej. Pozdrawiam
 

Lukas84

New member
Czy białe plamki na ranie nadal są aktualne? Polecam ci żel solcoseryl bez recepty. Jeden dzień i prawie ich nie ma:)
 

Kuba123

New member
Czy białe plamki na ranie nadal są aktualne? Polecam ci żel solcoseryl bez recepty. Jeden dzień i prawie ich nie ma:)
W wiekszosci juz zeszły tylko gnieniegdzie sa jakies pojedyncze. Lekarz na wizycie mowil ze nie ma sie cczym martwic. Ale dzieki, pewnie zastosuje zeby szybciej wszystko zeszlo.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry