• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

problem

Arni1234

New member
A więc mam taki problem. Wcześniej nie mogłem na naciągnąć napletka na żołądz. teraz juz mogę chodz w zwodzie sprawia mi to nie lada ból. No ale przejdzmy do sedna. Jak juz naciągnę napletek za zołądz i dojdzie do wzwodu to czuję ostry ból tzn wszystko mam naciągnięte i uczucie jak by miał żołądz zaraz peknąć. No i chciałbym usłyszeć wasze zdanie w tej sprawie. Czytałem juz o tym wiele, ale jakoś powiedzieć o tym mamie lub tacie jakoś mi nie wypada( wstyd). Co mam zrobić, ponieważ chciałbym zacząć wspólżycie w najbliższych dniach i nie wiem czy podczas stosunku coś się nie stanie. Dodam ze mam 17 lat. proszę o odp ktoś kto się zna na rzeczy. pozdro
 

Ivey

New member
Boli bo jest za ciasno i trzeba by sie z tym udać do lekarza. Narazie nic nie musisz mówić, idź najpierw do lekarza rodzinnego po skierowanie do urologa i znajdź jakiegoś w swoim mieście i zobacz co powie
 

Arni1234

New member
a jeśli chciałbym zacząć wsółżycie to mogło by to w czymś przeszkadzać ??
aha i jeszcze jedno jak żołądz jest mokry to jak go dotykam to boli mnie i to dość dotkliwie. Aha i jeszcze jak skóra jest ściągnięta za zołędz to wydaje mi się ze jakby tej skóry było za dużo. Pozdro. I z góry dzięki za odp
 

Taurus

New member
Możesz spróbować w prezerwatywie delikatny seks. Ale ryzykujesz zerwanie i w konsekwencji jeszcze gorszy stan. W trakcie seksu możesz odczuwać ból. Lepiej poczekać i jak najszybciej uporać się z problemem, a później cieszyć się bezpiecznym seksem. Wylecz się, będziesz czuł się o wiele lepiej i b. komfortowo. Rodzicom lepiej powiedz. Nie wstydź się. W końcu chcą dobra dla swojego syna.
 

Taurus

New member
Jeśli chodzi o zerwanie to mam na myśli wędzidełko, jak za krótkie. Chyba, że masz w porządku. Chodziło mi o popękanie, również skóry napletka. Kolor może być od ucisku, albo taka uroda Twojego żołędzia.
 

Arni1234

New member
Raczej właśnie chodzi tu o ucisk i stąd ten kolor. Sam nie wiem co robić,wstydzę się powiedzieć rodzicom. Może sam pójdę do lekarza rodzinnego i poproszę o skierowanie do specjalisty.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry