Problem ze wzwodem po plastyce napletka

ZycieToZenada

New member
Hej! Szukałem takiego wątku, ale nigdzie nie znalazłem, więc po prostu opiszę swój problem.

Jestem już prawie 5 tygodni po plastyce napletka i usunięciu wędzidełka. W spoczynku wszystko działa tak, jak powinno, żołądź jest co prawda nieco wrażliwa na dotyk, ale to nie jest największy problem. Natomiast we wzwodzie... sprawa prezentuje się średnio. Napletek sam nie schodzi, przy pomocy natomiast z oporem schodzi do rowka, powodując dość nieprzyjemny ucisk. Zostało jeszcze trochę szwów, czuję pojedyncze twarde miejsca w miejscach szycia... Czy to szwy odpowiedzialne są za taką sytuację?

Może dodam jeszcze, że mam 16 lat, jeśli cokolwiek to zmienia.

Będę wdzięczny za każdą pomoc, dziękuję i pozdrawiam!!
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Raczej nie. Mozliwe ze zostalo za malo wyciete i po prostu dalej masz ciasny napletek, lub blizna sie zacisnela i trzeba ja rozcwiczyc
 

Trolo

Active member
Skoro jeszcze masz szwy to znaczy że jeszcze nie do konca się wszystko zagoiło. Ja bym poczekał ewentualnie będziesz musiał rozcwiczyc jak pisze dieselpower.
 

ZycieToZenada

New member
Okej, dziękuję bardzo!! A w jaki sposób to "rozcwiczyc"? Nie chce robic problemu, ale no chcialbym, żeby wszystko było juz w porządku ^^
 

Trolo

Active member
Zsuwanie w stanie wzwodu na poczatek. Ale z dobrym nawilżeniem, żeby nie było duzych oporów. Ale i tak wolalbym zaczekać do usunięcia szwów z ćwiczeniami. Kiedy masz termin usunięcia szwów czy rozpuszczalne masz?
 
Do góry