• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu problem ze wzwodem

rgv250

New member
Jestem po plastyce napletka, lekarz stwierdził, że stulejki w moim wypadku nie ma i wystarczy poszerzyć tylko napletek i będzie ok. Zabieg się udał tylko mam taki problem - mówiąc wprost mam problem ze wzwodem przy sciągnieciu napletka mam nie pełen wzwód , ten problem nie występuje kiedy nie ściągam napletka.
Nasuwa mi się taka myśl, podczas wzwodu przy ściągniętym napletku wokół żołędzia z napletka tworzy się taki jak by pierścień z napletka i on uciska prącie przez co powstaje problem z pełnym wzwodem , tak jak by ten fałd skórny uciskał prącie. Czy konieczne będzie w moim przypadku całkowite obrzezanie?
 

mati12

Well-known member
Piszesz że zabieg sie udał z drugiej opisując problem chyba nie do końca udany był? Wrzuć jakieś zdjęcie jeżeli masz zbyt ciasno to może być przyczyną bo będzie uciekało
 

rgv250

New member
Zapodaje zdjęcie

imagebam.com/image/4893a51374768292

Jestem po wizycie u lekarza po zabiegu i doktor zalecił ćwiczenia i przepisał maść Hydrocort i Sodermix i ew wizyta za 2/4 miesiąca czy to może jeszcze pomóc ? Po minie lekarza było widać lekką konsternację. Obawiam się, że będzie konieczny zabieg całkowitego usunięcia napletka.
 

mati12

Well-known member
Ciasno jest maść graczem tu nie pomoże jeżeli maść przepisał ten sam doktor który robił rzekomą plastykę to omijał bym go szerokim łukiem Udaj się do innego lekarza na konsultację to jest potrzebny konkretny zabieg
 

Podobne tematy

Do góry