• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem ze ściągnięciem napletka

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ciasny pierścień napletka. Otwor napletka jest mniejszy niz obwód pindola. Dlatego cie cisnie. To tak samo jak zalozysz za maly pierścionek na palec. Niby wsuniety ale uciska.
 

telewizor

Member
Idź do lekarza. Bardzo możliwe, że skończy się na zabiegu. W Twoim przypadku to aż boli od patrzenia.

Nie katuj się - naprawdę nie warto. Dodatkowo jak poszalejesz w takim stanie to bardzo możliwe, że pojawią się pęknięcia w tym zwężonym miejscu - które gojąc się bez kontroli powodują powstawanie blizn, które to z kolei nie zdążą się zagoić i są ponownie rozrywanie i tak właśnie lawinowo zaczyna się prawdziwa stulejka. Oprócz tego mogą pojawić się stany zapalne - zaczerwienienie, pieczenie przy oddawaniu moczu.
 

telewizor

Member
To już lekarz zadecyduje. W Twoim przypadku nie wiem czy będzie konieczne obrzezanie czy tylko plastyka - bez konsultacji ze specjalistą niczego nie można powiedzieć. Jedno co jest pewne - nie powinieneś zwlekać, bo sobie tylko szkodzisz.
 

Natural

New member
Jeśli jesteś cierpliwy to szczerze mówiąc na twoim miejscu popróbowałbym jeszcze samemu się z tym uporać. Mam w sumie aktualnie sytuację identyczną jak ta Twoja z drugiego zdjęcia... Tylko że zwróć uwagę też na to że gdzieś pół roku temu miałem sytuację taką jak pokazałeś na pierwszym zdjęciu(miałem tak nierozciągniętą skórkę, że ledwo kawałek czubeczka udawało mi się odsłonić) :p

Jak ściągnąłem skórkę za żołędzia? W banalny sposób - powolnym jej rozciąganiem... Wystarczyła cierpliwość. Robiłem to tylko wtedy jak miałem jakieś pojedyncze wolne dni(strasznie nieregularnie to było). Dobrze to się robi w wannie(np. se pół godziny siedzisz i powoli powoli to robisz). Sekret tkwi w tym żeby nigdy nie robić tego do bólu, tylko do granicy rozpoczynania się bólu i absolutnie nie dalej. No i też nie przesadzać w jednym dniu(musisz sam wyczuć kiedy koniec). Nie używałem nawet żadnych maści, nie mam żadnych blizn, ba nawet ładnie to wygląda, sam się w sumie zdziwiłem bo z tego co wyczytałem na tym forum, to podobnym przypadkom nie dawali żadnych szans xD [aha] Skoro mi się udało aż tak mocno to dotychczas rozciągnąć, to czemu ma się nie udać dalej. :p? PS ważna jest według mnie też restrykcyjna higiena przy tym

Dlaczego też myślę że u większości da się to rozciągnąć? Ludzie nie takie rzeczy rozciągają (zdjęcia poniżej XD). Skoro potrafią to robić z częściami skóry w ogóle do tego nie przystosowanymi, to dlaczego miałoby się tego nie dać zrobić z częścią skóry ewidentnie do tego stworzoną?


http://i1.pudelekx.pl/ceabbd21ec8d45981375cf375f87dc631a55f7c6/ethiopian_girl_02-jpg
https://m.ocdn.eu/_m/d0a10974fcc3f0b04f7bddd004132079,62,37.jpg

Podchodziłbym też do niektórych postów z dystansem, nie zdziwiłbym się gdyby udzielali się tu incognito lekarze wykonujący takie zabiegi i nie posiadający klientów xD

Wybór należy i tak do Ciebie, opisałem ci tylko mój przypadek. Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, osoby które zdecydowały się na obrzezanie też nie zawsze są z niego zadowolone ;p
 

Podobne tematy

Do góry