• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem ze ściągnięciem napletka we wzwodzie

cycu156

New member
Jestem 2 tygodnie po zabiegu plastyki napletka, wczoraj miałem ściągane szwy. W stanie spoczynku ściągam napletka bez problemu, ale we wzwodzie mogę go ściągnąć tylko do połowy...to normalne? Minie? Ćwiczyć to jakoś?
 

jarek89

Moderator
Tak, to normalne. Po 2 tygodniach rzadko kiedy schodzi napletek we wzwodzie.
Ćwiczyć - codziennie kilka razy. To bardzo ważne. Próbujesz odciągnąć skórę ile sie da, ale delikatnie i z każdym dniem ciut dalej.
 

cycu156

New member
Mam jeszcze jeden problem jeśli mógłbyś pomóc. Otóż kiedy ściągam napletek(spoczynek czy wzwód[pod prysznicem]) to skóra nie wchodzi mi pod rowek żołędny...schodzi za rowek, ale nie pod. Jest tam taka obręcz, oponka(ale to chyba nie opuchlizna), to też jest normalne? Poza tym, w tam gdzie naokoło były szwy, dalej jest taki ucisk jakby te szwy ciągle tam były, i poniżej tego miejsca skóra jest biała, a od miejsca tych szwów w górę jest czerwona.

I jeśli chodzi o ćwiczenia, mam go ściągać we wzwodzie?
 
Ostatnia edycja:

Trolo

Well-known member
To że schodzi za to dobrze. Całkiem możliwe że to opuchlizna. Co do uścisku to być może powinieneś używać maści na blizny żeby ją rozciągać. Jeżeli chcesz możesz wrzucić zdjęcie tego zwężenia.
 

Podobne tematy

Do góry