• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem ze ściągnięciem napletka we wzwodzie

Tacov18

New member
Hej, mam pewien problem z odciąganiem napletka nawet przy niepełnym wzwodzie. Operację miałem 8 dni temu i dzisiaj pierwszy raz mnie nie boli więc pomyślałem że mógłbym ściągnąć napletek i zobaczyć jak wygląda mój odsłonięty penis ale gdy próbuję to zrobić to czuję opór i mam wrażenie jakby szwy miały pęknąć. Na pierwszej konsultacji przed zabiegiem lekarz stwierdził że mam niepełną stulejkę więc zabieg będzie szybki i prosty, polegający na jednym nacięciu. Zdziwiłem się ponieważ zrobił nacięcie z drugiej strony, czyli nie z tej która bardziej nachodzi mi na żołądź (co widać na zdjęciu). Myślicie że da się to rozciągnąć jakimiś ćwiczeniami czy już mam myśleć i następnym zabiegu?
Załączam zdjęcia:
Jsjsnsie
 

mati12

Well-known member
Mówił lekarz jaki tobma byc styl? Zabieg polegający na 1 nacieciu hmm dziwne to robiłeś prywatnie? Czy na Nfz
 

Ralek15

Member
Witaj ja mam 38 lat zrobiłem zabieg obrzezania całkowitego właśnie miesiąc temu, i nigdy bym nie pozwolił na częściowe czy na jakąś plastykę, uważam że jesteś młody i szkoda że nie poczytałeś więcej bo według mnie nie wygląda to dobrze i będzie to do poprawy i proponuję całkowite mi to pomogło ponieważ miałem problem z masturbacją a teraz mnie to nie kręci tylko sex z żoną jest najfajniejszy, dodam że byłem całkowicie sprawny i nie miałem żadnych problemów ze stulejką, podchodząc do zabiegu musiałem doktora poprosić bo nie chciał pomimo że to prywatnie było to nie chciał mi tego zrobić, ale w końcu uległ. Pomogło mi to w tym że nie onanizuje się poza oczami żony tylko już to razem robimy wtedy kiedy ona powie za można i powiem ze jest mega super bo jest poprostu dłużej. A teraz pomijając mnie uważam że musisz to poprawić a najlepiej na obrzezanie całkowite z praktyki ci doradzam bo ja tyle lat darmo trzepalem i tych lat nie cofnę i tego oddalenia od żony ale teraz myślę że będzie tylko lepiej pozdro i jak coś to pytaj
 

Podobne tematy

Do góry