• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem ze ściągnięciem napletka po zabiegu

goliathus

New member
Witam, juz raz pisalem na tym forum w sprawie stulejki, napisalem ze mam stulejke calkowia (nie moge sciagnac napletka podczas spoczynku jak i wzwodu). Dzisiaj podczas szybkiego prysznicu, sprobowalem go sciagnac (byl w spoczynku) i udalo mi sie....lecz zauwazylem, ze napletek w rowku jest sklejony/zlaczony z zoledziem i tak samo "obrzeze" zoladzia jest koloru fioletowego.
Do tego kiedy sciagnalem napletek podczas spoczynku mam tej skory jakby za duzo...czy tak juz jest podczas spoczynku, a ta skora sie rozciaga podczas wzwodu?
Tu moje pytania

Czy fioletowy kolor obrzeza zoladzia jest oznaka jakiejs choroby?

Czy wlasnie te sklejenie napletka z zoladziem moze byc przyczyna nieudanych prob sciagniecia napletka poczas wzwodu?
 

ronnie

New member
miałem identyczną sytuację, napletek schodził tylko w czasie spoczynku i też miałem to fioletowe obrzeże. Kilka godzin po zabiegu (pierwsza zmiana opatrunku) miało już normalny kolor, lekarz tez nic mi o tym nie mówił, a gdyby to była jakaś infekcja to by raczej wspomniał
 

goliathus

New member
Ja teraz w środę mam wizytę u urologa, zobaczymy co powie (chciałbym już mieć ten zabieg)...możliwe, że po prostu musze ten napletek rozciągnąć.
Teraz bez wzwodu i bez wody moge ten naplete ściągnąć (chociaz nie takim szybkim ruchem), jeśli urolog powie, ze wystarczy go rozciągnąć i potrwa to z miesiąc/dwa - ale zadziała na pewno, to zdecyduje się na te całe rozciąganie, jesli to ma potrwać dłużej (a zabieg bd mial do miesiąca) to zdecyduje się na obrzezanie.
 

benson

New member
ja ściągałem napletek zarówno podczas wzwodu jak i bez, a i tak miałem zabieg również na napletek :| bo tylko miałem zbyt krótkie wędzidełko i uciskało trochę.
 

Trolo

Well-known member
goliathus zapraszam na gg, pogadamy, rozpoznamy, wyleczymy, albo po prostu pójdziesz do urologa. Bo widzę że koledzy nie doczytali dokładnie, mimo mylącego tematu, jednak rozwinięcie daje obraz problemu. Zapraszam.
 

Podobne tematy

Do góry