• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

problem z zoledziem

dziwnynick

New member
Witam, mialem z dwa lata temu zabieg usuniecia stulejki, wszystko lux, tylko martwia mnie dwie rzeczy. Blizny i zoladz. Na blizny kupie chyba kelo-cote (bo czytalem troche opinii a chodzi mi tylko o zalogodzenie blizn bo i tak sa malo widoczne) no ale nie wiem co z zoledziem. Nie mam za bardzo jak teraz wrzucic zdjecia + szczerze mowiac wolalbym nie wrzucac :D ale postaram sie opisac problem. Otoz zoladz u mnie sie tak jakby luszczy, sa przebarwienia takie dziwne podchodzace pod czerwony, rozowy kolor no i strasznie sucha jest. Prosilbym o jakies rady co z tym zrobic, zeby troche nawilzyc ta zoladz no i co z tymi przebarwieniami. Bylem rok temu u lekarza - mlody typ, stwierdzil ze to moze byc liszaj (wczesniej mialem stuleje calkowita wiec nie mialem jak myc zoledzia) i zebym udal sie do dermatologa. Bylem u dwoch typkow (starych, moze nie widza a moze znaja sie lepiej niz mlody ziomek) - stwierdzili ze taka uroda nic z tym nie zrobisz, a jeszcze inny przepisal mi jakis krem na grzybice i olal sprawe. Nie wiedzialem ile razy dziennie smarowac itp. Co radzicie panowie, wybrac sie do jakiegos dobrego dermatologa raz jeszcze? No i prosze o rady zeby nie byl taki wysuszony, smarowac go oliwka co jakis czas? Pozdroo
 

dziwnynick

New member
zeby sie upewnic :D ale to jak czesto bym musial? kilka razy dziennie? raz dziennie? no i jakies rady co zrobic tymi przebarwieniami, jeszcze raz dermatolog? : d
 

forest

New member
Przebarwienia to mogą być ze słońca albo solarium, brązowe plamy ;)
bez zdjęć cięzko coś tu mówić..
oliwke to stosuj sobie jak juz Ci pasuje, jak uwazasz że sucho to oliwisz :lol:
 

dziwnynick2

New member
dobra, wielkie sry ale
Kod:
Maksymalna liczba (5) dozwolonych prób logowania została przekroczona. Nie możesz się logować przed upływem następnych 30 minut.
zapomnialem hasla,a maila chyba tez zlego podalem, takze zrobilem nowe konto :D Soraweczka jeszcze raz, jesli to problem to prosze usuncie to poprzednie, do tego juz zapisalem haslo ;)

Zrobilem foto cobyscie mogli powiedziec cos wiecej ! (jakosc hd :D)

NOWY LINK BO POPRZEDNI WYGASL

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/094 ... 9c017.html
 

Podobne tematy

Do góry