• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z zakładaniem prezerwatywy

foryo

New member
Witam. Mam problem gdyż iż chcę zacząć współżycie ze swoją partnerką. Żeby nie było failu postanowiłem założyć prezerwatywę w celach praktyki, jednak okazało się, że jest problem. Odciągając napletek do końca i zakładając prezerwatywę, po paru ruchach rękę odciągnięty do końca napletek rusza się i czasem przemieszcza. Próbowałem też zostawić go w rowku za żołędziem. Rusza się troche mniej, jednak wciąż.
PS. Kiedy zakładałem prezerwatywę na całkiem odciągnięty napletek, to w pewnym momencie, gdzie kończyła się skóra, nie mogłem założyć prezerwatywy i musiałem podwadzić ją palcami, co prowadziło do powstania pęcherzyków powietrza. Tak samo musiałem jakoś podwadzać prezerwatywę zostawiająć napletek w rowku. Rozwijając prezerwatywę napletek wraz z nią chciał schodzić w dół. Jedni mówią, że napletek ma zostać w rowku, inni zaś, że powinien być całkiem odciągnięty. Jakieś rady ?
 

alfred666

New member
Witam.
Mam ten sam problem - nie wiem, czy to wina krótkiego wędzidełka czy długiego napletka, w kazdym razie napletek nieco wraca na żołądź, przykrywa go tak na 1/3 zawijając pod siebie gumkę.
Niby nic wielkiego, ale boję się, że przez to prezerwatywa może się uszkodzić.
Jakieś patenty, żeby temu zaradzić?
 

foryo

New member
Kupiłem inne i ten problem nadal występuje. Mając napletek zaraz za żołędziem to przy rozwijaniu prezerwatywy blokuje się ona między napletkiem a żołędziem, ale pomagająć sobie palcami jakoś ją dalej rozwinę. Jednak po rozwinięciu pare ruchów bez przytrzymywania dołu penisa z prezerwatywą, ta prezerwatywa zaczyna się marszczyć od ruchów yy skóry na penisie ? bo to już raczej nie napletek. Natomiast jeśli odwijam skórę penisa do końca jak się da, to prezerwatywa zaraz po założeniu się marszczy, gdyż skóra zaczyna ciągnąć w stronę żołędzia.

[Zdjęcia umieszczaj hotlinkując z imgur.com - http://meskiezdrowie.pl/faq.php?faq=vb3_board_faq - Stettin]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

alfred666

New member
Podbijam.
Mam identyczny problem, słowo w słowo ta sama sytuacja.
To chyba po prostu wina zbyt długiego napletka/krótkiego wędzidełka...

Ja tam się zamierzam obrzezać, bo mi to właściwie uniemożliwia normalne współżycie w prezerwatywie - ostatnio pękła mi od tego gumka. (prezerwatywa się marszczyła,rozwijała i schodziła, a potem widocznie od pocierania...)
Do czasu obrzezania będę chyba po prostu zmieniał dodatkowo gumki w trakcie stosunku, poprawiał je i cały czas pilnował, bo cóż innego pozostaje. Dramatu nie ma, ale sprawa jest naprawdę uciążliwa.
Inne patenty nie przyszły mi do głowy.

ps. foryo, też masz problem z szybkim dochodzeniem?
 

foryo

New member
A w ile dochodzisz ? Ręką to mi schodzi z 5 minut, ew. potrafię wcześniej, jeśli chcę i się śpieszę, ale też dłużej jak się powstrzymam :p Seks natomiast z 8 minut przynajmenij, tyle że jestem początkujący. Twoja partnera wie, że coś jest nie tak ? Trochę też bym chciał to bez wiedzy rodziców zrobić, nie jest to u mnie temat tabu, ale chce uniknąć głupich tematów xd. Nie wiem czy nie zapuścić ściemę, że jade na czas operacji do Karkowa się zabawić.
 
Ostatnia edycja:

sabo

New member
Witam. Speszona jestem. Po co prezerwatywę????????? Jak sie kocha dziewczynę, to ona wie, kiedy można, akiedy nie///
 

alfred666

New member
Witam. Speszona jestem. Po co prezerwatywę????????? Jak sie kocha dziewczynę, to ona wie, kiedy można, akiedy nie///

1. co ma miłość do gumki? :)
2. z prezerwatywą bezpieczniej.
3. nie tak dużo dziewczyn się zabezpiecza...
4. mowa ogółem o seksie, a nie konkretnie o żonie/dziewczynie.
5. nie wszystkie dziewczyny sobie notują (co dopiero dokładnie) swoje dni.
 

foryo

New member
Czasem raczej trudno mi dojść. Tego problemu na szczęście nie mam. A gadałeś o tym z dziewczyną ? Nie wiem sam do końca co powiem rodzinie, bo owlałbym oszczędzić im tych informacji :p
 

JulianTrzeciak

New member
Zgadzam się. Podłoże problemu może mieć podstawy które przedstawił przedmówca. Generalnie . . . nie chce aby to było potraktowane jako żart, może Tobie pomóc urolog, z którym się powinieneś spotkać, aby obejrzał on dokładnie Twojego członka. Wówczas podłoże problemu może być zupełnie inne niż tu omawiamy, a to oznacza, że i zachowanie, Twoje zachowanie powinno być inne.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry