• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z wytryskiem - niska czułość żołędzi.

pieciek

New member
Witam. Nie miałem nigdy żadnego zabiegu związanego z penisem - to tak na wstępie dla informacji.

Mam problem z dojściem podczas stosunku z dziewczyną. Niema problemu z erekcją lecz samym wytryskiem. Podczas stosunku jestem cały czas podniecony i penis 'stoi' w pełnych wymiarach. Problem w tym że moje odczucia są zbyt słabe, wydaje mi się że żołądź mojego penisa jest zbyt mało czuła. Podczas seksu oralnego nie odczuwam zbyt mocno języka mojej partnerki :D Jakiś czas temu po lekturze na forum postanowiłem zahartować swego penisa i wydaje mi się że to może być przyczyną. Podczas stosunku dochodzi do wytrysku ale tylko przy kończeniu ręką...

Dodam że podczas masturbacji potrafię dojść w ciągu kilku minut.

Czy znacie jakiś sposób na zwiększenie czułości żołędzi penisa?
 

fogstulej

New member
Ech, mam podobnie. Myśle ze przez klika dni jakbys zrobił sobie totalną przerwę to nie miałbys z tym problemu xD z 3-7 dni nie bedzieesz dochodził do mysle ze po tym tyygodniu nawet nie przyjdzie ci na mysl ze cos takiego istnieje hehe :p
 

bezczel

New member
No niestety długotrwała masturbacja powoduje to że penis uodparnia się na czynniki zewnętrzne oraz przyzwyczaja się do określonego sposobu stymulacji. Jeżeli zaprzestaniesz całkowicie masturbacji to problem zniknie. Jeżeli będziesz dalej dochodził ręką to będzie ci tylko coraz trudniej. Pamiętaj że sex nie musi się za każdym razem skończyć dobrze dla Ciebie. Nie musisz za każdym razem dojść. Naucz penisa czerpania przyjemności ze stosunku z kobietą (no chyba ze jej ręka kończy).
Co do oralnego pobudzania, to polecam powiedzieć swojej kobiecie żeby zwiększyła siłę stymulacji. Wiele kobiet boi się nas tam ścisnąć mocniej bo myślą że to wszystko "tam" jest bardzo delikatne. Dopiero swojej kobiecie jak pokazałem że penisa można naprawdę mocno ścisnąć bez odczuwania bólu, nauczyła się że nie jest z tą delikatnością aż tak.
 

Podobne tematy

Do góry