• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

problem z prciem?

mariusz-xpl

New member
Witam wszystkich, na początku powiem że jest nowy i przepraszam za błędy.
Mam 16 lat, za miesiąc 17. Mam problem odnośnie tego że napletek nie zsuwa się sam, podczas zwisu mogę go sobie zsunąć i nic nie boli, podczas wzwodu również tylko że leciutko boli, ale nie jest to Bóg wie jaki ból. Muszę z tym iść do lekarza? Pytam się bo za tydzień jadę z kolegą do jego rodziny od Lloret de mar i mam zamiar poderwać jakieś dziewczyny. Proszę o radę co mam zrobić?
PS może być to stulejka?
 

bergen

New member
Trolo napisał:
To nie jest stulejka. Na sucho może boleć trochę przy ściąganiu.


Owszem, nie.

Napletek ma schodzić luźno i nie powodować żadnego dyskomfortu, a już w żadnym razie bolesności. Jeśli coś takiego występuje - trzeba zrobić z tym porządek. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
 

sławek83

Moderator
Trolo jak zwykle pisze głupoty :shock: Nie ma prawa nic boleć!!! I to obojętnie czy na sucho czy mokro. Jeśli ciebie boli to coś jest nie tak. Może kwestia ćwiczeń tylko ale jakby ci to doskwierało to radzę wizytę u specjalisty.
 

Trolo

Well-known member
Oj tam od razu głupoty, jeżeli masz nadwrażliwość żołędzia i ściągasz napletek podczas wzwodu na sucho to zawsze coś czuć nie? No jeżeli ktoś nie miał nadwrażliwości to nie wie, ale w błąd nie wprowadziłem, ponieważ każdy z nas pomyślał o czymś innym, wy o zwężonym napletku, a ja o nadwrażliwości żołędzia.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry