• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z prawym jądrem

Siwy1945

New member
Witam mam następujący problem tak jak w temacie chodzi o prawe jądro samo przesuwa mi się w górę brzucha jeśli dzieje się to w spoczynku jest to jeszcze do wytrzymania najgorzej jest podczas wzwodu ponieważ jest on bardzo mocny i członek jest bardzo mocno uniesiony wręcz pionowo przy każdym ruchu i wygięciu czy to podczas masturbacji lub stosunku jest to bardzo bolesne i niekafortowe ponieważ za każdym razem przesowa się w górę i cały czas dłonią palcami muszę przesuwać na miejsce
 

Oreo134

Member
Jak byłem mały to miałem jedno jądro za wysoko i miałem operacje. Nie wiem ile lat miałem, może 3, 4. Nie wiem czy było tam na stałe czy sie przesuwało też. Jak sie znajduje za wysoko to temperatura jest inna, niekorzystna i chyba może nie produkować plemników i zniszczyć się. Tyle wiem. Raczej musisz iść żeby ci to zrobili w szpitalu, ale nie wiem jak w tych czasach covida.
 

Siwy1945

New member
Jak byłem mały to miałem jedno jądro za wysoko i miałem operacje. Nie wiem ile lat miałem, może 3, 4. Nie wiem czy było tam na stałe czy sie przesuwało też. Jak sie znajduje za wysoko to temperatura jest inna, niekorzystna i chyba może nie produkować plemników i zniszczyć się. Tyle wiem. Raczej musisz iść żeby ci to zrobili w szpitalu, ale nie wiem jak w tych czasach covida.
Powiem ci tak to jak opisałem to jest nic przy tym jak to wygląda naprawdę nie jest dobrze
 

nope

Well-known member
To nie "jądro wędrujące"? Idz prosto do lekarza bo tutaj nic nie naprawisz, zabiegu nie ominiesz
 

Siwy1945

New member
Tak wygląda gdy jadro jest na miejscu podczas wzwodu i w spoczynku










 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry