• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z penisem

Grzyb

New member
Witam. Mam 14 lat i od urodzenia mam problem z siusiakiem. Może od początku.
Od kiedy pamiętam, rodzice zawsze kazali mi "ćwiczyć" ściąganie skórki w ciepłej wodzie. Parę lat temu nawet podczas spoczynku napletek schodził jedynie do połowy żołędzia. Dziś podczas spoczynku napletek schodzi lekko do samego końca, ale jak tylko go puszczę to od razu cofa się na żołądź. Druga sprawa to taka, że jak ściągnę skórkę maksymalnie to mniej więcej w połowie penis jest węższy przez wąski napletek, który go ściska. Poza tym miałem przyklejony napletek do żołędzia lecz dzięki regularnemu ściąganiu go pod prysznicem jest on przyklejony jeszcze tylko w okolicach wiązadełka. W stanie erekcji napletek nie schodzi sam , a chyba powinien? A gdy ściągnę go sam nie mogę zsunąć go dalej niż za żołądź (chowa się w tym rowku).
Tak więc czy to stulejka na 100%? Czy powinienem udać się na zabieg?
Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję.
Z poważaniem
Grzyb
 

Spector

New member
Nie jestem pewny na 100% ,czy to stulejka ,ale chyba coś jest nie tak.Powinieneś udać się do urologa i już wszystko będziesz wiedzieć.To nic nie boli ani nie kosztuje :)
 

Grzyb

New member
Oj nie :? Obrzezanie odpada całkowicie! I jeszcze jedno pytanie :( Na czym dokładnie polega plastyka? Czy również będą szwy?
 

Varrag-Unhilgt

New member
Plastyka to zrobienie nacięcia na napletku, przez co staje się on szerszy i w pełni funkcjonalny. W Twoim przypadku na 99,9% konieczne będzie tez usunięcie wędzidełka. Obie te rzeczy nie powinny boleć i goją się szybciej niż obrzezanie (z doświadczenia - ok. 2 tygodnie) :)

Edit: na napletku szwy będą na bank, ale mogą być rozpuszczalne - wtedy nic Cię nie obchodzi, czekasz aż wypadną. A na wędzidełku to zależy. Ja chyba miałem robione jakimś laserem czy czymś (lekarz się pytał czy czuję przypiekanie :D) i nie miałem ani jednego szwa.
 

Grzyb

New member
Usunięcie więzadełka? Hmmm.. no skoro by trzeba było to ok. Czego to się nie robi dla Igora :)

Powiem rodzicom, że chcę iść do urologa.

Varrag-Unhilgt i Spector bardzo Wam dziękuję. Może chciał by ktoś jeszcze coś dodać?
 

Podobne tematy

Do góry