• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z lepkością napletka

michał31

New member
Witam rok temu miałem stan zapalny penisa z ranami i niby go wyleczyłem ale od tamtej pory mam problem. Mój problem to strasznie lepki napletek , przykleja mi się do żółędzi i powoduje podrażnienia , szczególnie podczas nocnego wzwodu przez co odczuwam ciągle pieczenie i mam podrażnienia co powoduje straszny dyskomfort w życiu codziennym przez co nie mogę normalnie funkcjonować to tak jak by mieć stan zapalny penisa każdego dnia. Kto miał to zrozumie. Raz jest lepiej raz gorzej ale nie potrafię określić co wpływa na to że jest lepiej a co gorzej. Lekarze diagnozowali mnie tak ze urolog mówił ze nie ma zmian na które mi może pomóc i kazał iść do dermatologa natomiast dermatolog mówił ze jest stan zapalny skóry ale nie wie co to jest i wypisywał zazwyczaj maść typowo na grzybicę. Niestety to nie pomagało i zrezygnowałem z chodzenia do lekarzy i liczyłem ze samo przejdzie i w miedzy czasie testowałem środki do kąpieli bo myślałem ze w tym jest przyczyna i np miesiąc myłem się sama woda kolejny mydłem potem płynem do higieny intymnej i ciągle jest to samo. Do tej pory najskuteczniejsza była vitella treox ze wszystkich specyfików które stosowałem bo bardzo dobrze nawilżała w nocy ale niestety można to stosować tylko 2 tygodnie i nie ukrywam że chciałbym wyleczyć to całkowicie żeby nie musieć do konca życia nawilżać na noc. Od 7 miesięcy nie stosowałem żadnej maści itp. Dodam że jak stan sie zaognia to mam coś takiego że zaszczypie mnie przy sikaniu cewka z 2-3 razy potem wychodzą mi czerwone krosty (3-5 sztuk) które znikają po jednym góra dwóch dniach . Potem wychodzi rumień który utrzymuję się 2-3 dni następnie schodzi mi warstwa naskórka z żołędzi i mam jakiś tydzień spokoju po czym problem wraca. Dodatkowe informacje o mnie mam 31 lat cukier rano z palca mam 100 w badaniach moczu wychodzi mi liczne bakterie i nadmiar sluzu ale jak robię posiew z tego samego moczu to żadne bakterie tam już nie wychodzą. Ten nadmiar sluzu według lekarzy to też nic nie odbiegającego od normy. Dorzucam filmik jak wygląda ściąganie napletka 5 minut po kąpieli . Podczas kąpieli jest normalnie a potem niestety bardzo szybko wraca ten problem. Bardzo proszę o jakąś poradę co ja mam zrobić dalej i dziękuję za ewentualne odpowiedzi


 
Ostatnia edycja:

michał31

New member
próbowałem ale jak mi zacznie napletek wracać sam to jak nie umyje się i nie naciągnę podczas mycia to nie nawinie się prawidłowo bo sie zlepi po drodze i będę miał odpażenia
 

pelesos

Active member
Proponowałbym zrobić wymaz , powiew . Może to klebsiella lub inna bakteria. Jak zrobisz to prześlij wyniki lub napisz
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry